Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez ha nem bu*ilobbi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez ha nem bu*ilobbi?

Figyelt kérdés
Mindenhol látom ezt az "lmbtq" vagy mi a rossebb rövidítést és gondoltam rákeresek google-ön. Erre a szerencsétlen gugli szivárványszínü lett! Na mondom biztos valami véletlen lehet. Rákeresek hogy "meleg" hát akkor is szivárványos. Érdekes a bu*ira nem változott át (haha) én aki nem néz tv-t meg nem olvasom a szenny médiát mégis úgy érzem, hogy már elegem van a kampányból. Állítólag jogokat akarnak azé' vonulnak. Meg népszavazàst hogy házasodjanak - bukta mert alaptörvényt ily módon nem lehet módosítani. Lehet homofóbozni, tessék de nem utálom öket, teszek a fejükre, de ezt az elfogadásuk elösegítésére irànyuló hypeot nem kéne...ellenkezö a hatása! Máshogy is lehetne.

2014. júl. 3. 00:27
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
De épp ez az hogy a vonulás csak ront a helyzeten meg a hype...
2014. júl. 3. 00:48
 12/40 anonim ***** válasza:
8%
engem csak a fiú-fiú zavar. de az nagyon hányni tudnék tőlük.
2014. júl. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
21%
jogokat akarnak vagy sem, ezt nem a melegfelvonulással fogják megkapni, ezzel mindenkiből csak ellenszenvet váltanak ki, aki meg melléjük áll az hülye, ha egyenlőséget akarnak, akkor minek hírdetik magukat? olvadjanak be a társadalomba oszt csá mit kell különcködni
2014. júl. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
84%

én meg tőletek hányok, sajnos mégis vannak jogaitok.


"Többségi társadalom" SOKKAL de sokkal több "más" ember él a földön, mint amennyi felvállalja, mivel fél a megbélyegzéstől és akkor még melléjük jönnek azok akik nem idióták és kiállnak a "mások" jogaiért...Nem ti lennétek a többségi társadalom...Csak sajnos nem merik felvállalni. Gratulálok.

Tényleg...mint mondtam a TE "hányingered" biztosan előbbrevalóbb annál, minthjogy igaz szerelem van aközött a két fiú között akitől te "hányingert" kapsz. Nyugodj meg ők is tőled.

2014. júl. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
15%
Nem az én hányingerem előbbre való, hanem a többségi társadalomé. Ilyen a demokrácia, ember. Ha 50% plusz egy fő akar valamit, akkor az lesz. Ennyi, nincs miről vitatkozni.
2014. júl. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
79%
Erről beszélek EMBER. -.- Nem merik felvállalni! Ördögi kör! Ha felvállalná mindenki, akkor nem ti lennétek a többségi társadalom, hanem ők+ akik mellettük állnak!
2014. júl. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
Valaki valamit alapvetően félreértett a modern demokráciák működésével kapcsolatban...
2014. júl. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Igen. Te. Na én mentem aludni.
2014. júl. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mire építsük a törvényeket? Feltételezésekre, hogy ez meg az nem mer felvállalni valamit? Ugyan már,a többség dönt.

Valóban, egyesek tényleg félreértenek valamit. Úgy gondolják, hogy a demokráciának a szemantikai jelentéséből is következő "többség dönt" elven kívül van más immanenes eleme is, pedig nincs. Ún. kisebbségi jogok azért léteznek, mert a demokratikusan (azaz: a többség által) megválasztott népképviseleti szerv úgy döntött, hogy legyenek. Az emberi jogok sem azért vannak, mert a Jóisten megalkotta őket, hanem Magyarország nemzetközi jogi kötelezettségeiből fakadóan, amelyeket SZINTÉN az országgyűlés tett kötelező erejűvé. Szóval igen, egyesek félreértelmezik a modern demokráciákat, és valamilyen isteni vagy mit tudom én milyen felsőbb hatalomtól eredeztetik a jogrendszer egyes részeit.

2014. júl. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
És az előbb említett egyedekre ráférne, hogy némileg utánaolvassanak a témának, mielőtt nagy kinyilatkoztatásokat tesznek, megmutatva saját tudatlanságukat a kérdésben.
2014. júl. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!