Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez ha nem bu*ilobbi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez ha nem bu*ilobbi?

Figyelt kérdés
Mindenhol látom ezt az "lmbtq" vagy mi a rossebb rövidítést és gondoltam rákeresek google-ön. Erre a szerencsétlen gugli szivárványszínü lett! Na mondom biztos valami véletlen lehet. Rákeresek hogy "meleg" hát akkor is szivárványos. Érdekes a bu*ira nem változott át (haha) én aki nem néz tv-t meg nem olvasom a szenny médiát mégis úgy érzem, hogy már elegem van a kampányból. Állítólag jogokat akarnak azé' vonulnak. Meg népszavazàst hogy házasodjanak - bukta mert alaptörvényt ily módon nem lehet módosítani. Lehet homofóbozni, tessék de nem utálom öket, teszek a fejükre, de ezt az elfogadásuk elösegítésére irànyuló hypeot nem kéne...ellenkezö a hatása! Máshogy is lehetne.

2014. júl. 3. 00:27
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
A homoszexualitás a természetes reprodukció zsákutcája. Na nehogy már több meleg legyen? Ne etess.
2014. júl. 3. 01:02
 22/40 anonim ***** válasza:
Aki itt kinyilatkoztatásokat tesz, az te vagy, 75%-os. Az érdemi érvek száma nulla, az ad hominem támadásoké annál több.
2014. júl. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 Béla211 ***** válasza:
77%
Amúgy én is a kérdezővel értek egyet nem tartom jónak a felvonulást viszont előtte a pride hetet igen. Ilyen többször is lehet ne egy évben.De amúgy amíg nem irány nyitották a meleg felvonulásra a figyelmet a média meg a szélsőségesek. Meg nem volt szarban az ország addig senkit nem nagyon zavart a felvonulás sem.
2014. júl. 3. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
92%

Kicsit mind a két fél átesik a ló túloldalára. Azt mélységesen elítélem, ha valakit diszkriminálnak a mássága miatt, ha egyébként nem lengeti ki az ablakba, nem jár rózsaszín latex reverendában felvonulni meg hasonlók. Az viszont alapvető emberi szabadságjoguk, hogy kézen fogva sétáljanak az utcán, és ezt nem a többségi társadalom tiszte meghatározni. A felvonulás és az újabban "meleg kultúraként" emlegetett förtelem szerintem is túlzás, de sokkal kevesebb az olyan köztük, aki ezt a szart tartja normálisnak, mint az, aki csak békében szeretne élni a párjával, anélkül, hogy a kollégák meggyepálnák meló után a sikátorban, mert fúj mocskos b.u.zi. De ugyanolyan joguk van felvállalni normális, nem közszeméremsértő keretek között, hogy együtt vannak, mint a heteró pároknak. Az, ha ez valakinek bántja a szemét, ugyanolyan magánügy, mint az hogy én pl. utálom a villamoson a fejem fölött cuppogó heteró párok enyelgését nézni, mert annak sem ott a helye. Amíg nem ártanak senkinek, addig nincs olyan, hogy a többség megmondja, hogy mit szabad nekik. Hányjál tőle otthon a négy fal között. Nem előbbre való a te értékrended, mint az övé.

Nekik viszont azt kéne megérteni, főleg a rongyrázó, rosszbu.z.i fajtának, hogy a másság nem kiváltság, a nemi identitás nem egy olyan dolog, amire bárki joggal büszke, ha elvileg arra hajtanak, hogy jobban elfogadja őket a társadalom, akkor nem kéne egy olyan szubkultúrát (travisó, melegbár hangulat, stb) az utcára vinni, aminek ott nincs helye. Aki a szadomazo szexet szereti, az se jár talpig latexben az utcán, és nem vezeti pórázon élete párját. Lehet azzal jönni, hogy de a másságot senki nem választotta, és ez tény is, de azt sem választja az ember, ha csak arra van orgazmusa ha kétoldalról heringekkel csapkodják, mégsem viszik ki az utcára, hogy mások pofájába tolják, aztán kiakadjanak ha nem dicsérik őket halálra, hogy de bátrak vagytok. A melegeknek is el kéne tudni fogadni, hogy mindenki gyűlöl valamit, van aki őket, van aki a nőket, a férfiakat, a törpéket, a tetovált embereket, stb, de mindkét félen múlik, hogy mennyit hajlandóak engedni a másiknak, és mennyit hajlandóak a békés együttélés érdekében visszafogni magukból. Direkt provokálni sem kéne, és erőszakkal próbálni piedesztálra emelni a másságot, de az is mélységesen primitív, amikor tíz egybites agyú félork félholtra ver egy meleg párt, mert mit képzelnek hogy meg merik fogni egymás kezét az utcán.

Azzal meg én személy szerint nem értek egyet, hogy nem házasodhatnak és nem fogadhatnak örökbe. Azt megértem, hogy egyházi esküvőjük nem lehet, mert az már vallási kérdés, és az teljesen más, de a polgári esküvőt nem kéne keverni vele, ami inkább jogi szempont. A homokosság nem tanult viselkedésforma, egy meleg pár gyereke ugyanolyan eséllyel lesz travi vagy homokos, mint egy heteró páré. És inkább két azonos nemű, de tudatos szülő neveljen egy gyereket, mint sok selejtes heteró pár, aki a létminimumot nem képes biztosítani a gyerekének, lelki roncsot nevel belőle, és mindeközben rohadt büszke rá, hogy olyasmit vitt véghez, amire az állat is képes: szaporodott.

2014. júl. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

A homoszexualitás nem nemi identitás, hanem szexuális vagy nemi orientáció.

Ha valakinek megegyezik a biológiai neme a nemi identitásával és társadalmi nemével, akkor ő cisznemű. Akinek a biológiai neme és nem identitása eltér, az transznemű. Egy transznemű személy lehet leszbikus, meleg, biszexuális, de heteroszexuális is természetesen.

2014. júl. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Tudtam hogy nem jó szót használok, de nem jutott eszembe a helyes kifejezés. :) A mondandóm lényegén attól még nem változtat.
2014. júl. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha van barátnőtök és szeretitek, próbáljátok ki csak 1 hétre, hogy nem foghatod a kezét az utcán, egy arcrapuszit se adhatsz neki, csók pláne, meg kell tartani az egy méter távolságot. Mindezt ha akárki ottvan rajtatok kívül. Borzalmas lehet.... A nagy parádék szerintem is túlzások, de egyetértek hogy nem kéne őket elítélni ha úgy viselkednek egymással mint bármelyik fiú-lány pár.
2014. júl. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

A te logikád szerint,ha a társadalom egy kérdésben 51-49%ban gondolkodik vmiről,akkor az 51%nak joga van elnyomni,uralkodni a 49%on.

Ez nem így működik.A demokrácia nem azt jelenti,hogy bármit megtehetnek a kisebbségekkel.

2014. júl. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Nincs "én" logikám. Egy logika van, amelyet a hozzászólásom - véleményem szerint - követett. Ha hibát találsz benne, mutass rá. Addig viszont feleslegesen mondod, hogy mit nem jelent a demokrácia, ha a hozzászólásomban levezetettekben nem tudsz rámutatni semmilyen hibára...
2014. júl. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
71%-os: a te "logikádnak" az alapja az athéni demokráciáról alkotott képedre épül, de a mai, modern demokráciák jóval összetettebb rendszert alkotnak, és nem arról szól, hogy "az történik, amit a többség akar". A kisebbségek védelme, a jogegyenlőség és egy csomó más dolog is beletartozik a demokrácia működésébe, ami nem egyezik a te csodálatos elméleteddel. Megismétlem, amit korábban is írtam: olvass utána a témának, mert láthatóan nem sok fogalmad van róla, és így vicces olvasni a kinyilatkozásaidat, aminek nem sok köze van a realitáshoz. A demokráciának az a fajtája, amiről te beszélsz, az egyedül a népszavazások alkalmával jelenik meg, de mint te is tudod talán, igen szigorú követelményrendszer van arról, hogy egyáltalán miről lehet kiírni népszavazást, és megkérdezni az emberek véleményét (a legutóbbi, vizitdíjas szavazás Gyurcsányék alatt pl. kiváló példa volt arra, hogy miről NEM kéne/szabadna népszavazást tartani).
2014. júl. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!