Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez ha nem bu*ilobbi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez ha nem bu*ilobbi?

Figyelt kérdés
Mindenhol látom ezt az "lmbtq" vagy mi a rossebb rövidítést és gondoltam rákeresek google-ön. Erre a szerencsétlen gugli szivárványszínü lett! Na mondom biztos valami véletlen lehet. Rákeresek hogy "meleg" hát akkor is szivárványos. Érdekes a bu*ira nem változott át (haha) én aki nem néz tv-t meg nem olvasom a szenny médiát mégis úgy érzem, hogy már elegem van a kampányból. Állítólag jogokat akarnak azé' vonulnak. Meg népszavazàst hogy házasodjanak - bukta mert alaptörvényt ily módon nem lehet módosítani. Lehet homofóbozni, tessék de nem utálom öket, teszek a fejükre, de ezt az elfogadásuk elösegítésére irànyuló hypeot nem kéne...ellenkezö a hatása! Máshogy is lehetne.

2014. júl. 3. 00:27
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

Lehetne máshogy is.

Mondd, te máshogy szeretnéd?

2014. júl. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
hogy szeretném - sehogy. De ha el akarnak érni valamit ebben a társadalomban akkor inkább hanyagolják a vonulást, tartsanak forumokat stb.
2014. júl. 3. 00:30
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

Mégis hol látsz te ilyen rövidítést amúgy? Még nem találkoztam vele egyszer se.

Engem nem zavarnak, felõlem vonuljanak ha akarnak.

2014. júl. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem mindenki jobban elfogadná őket, ha kussban szépen elintéznék egymást, sose tudnánk meg, nem vonulgatnának hanem úgy élnének, mint a normális emberek. Vagy szervezzünk heteróvonulást, kíváncsi vagyok hány cég és nagykövetség fogja támogatni :)
2014. júl. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
83%

lmbtq - Lezbikus, meleg, biszex,transzexuális és queer...


Ez a jelentése. Ha te is az lennék kérdező és téged is elnyomnának, akkor máshogy gondolnád....Erről ennyit.

2014. júl. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
87%
Nem értitek, hogy NEM tudnak normális életet élni. A heterók, ha megcsókolják egymást az utcán, magyarul normálisan viselkednek, akkor arra senki nem szól egy szót se , bezzeg ha ezt két fiú teszi egymással, akkor közszemérem sértés, meg rosszabb esetben megverik őket. Jaaaa, hjogy nekik annak kéne normálisnak lenni, ha otthon csinálják mi?
2014. júl. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
0%
Ki nyomja el őket és hogy?
2014. júl. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
88%

Na ki? a társadalom legalja, a primitiv prasztok, akik azt hiszik, hogy az ő undoruk előbbre valóbb két ember szerelménél....Azt, hogy hogy, dióhéjban leírtam.

És például úgy, hogy nem házasodhatnak, gyereket sem vállalhatnak.

2014. júl. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
7%

Nekik joguk van bu*inak lenni, a többségi társadalomnak viszont joga van megszabni a kötelező érvényű társadalmi normákat, azaz a törvényeket. Márpedig ha a többségi társadalom hányingert kap tőlük, akkor a többségi társadalom nem fogja engedni, hogy közterületen műveljék a bu*iságukat.

Ilyen a demokrácia. Szar, meg minden, de jobbat nem találtak ki.

2014. júl. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
15%
Bocsánat, ez tévedés! Házasodhatnak ugyanúgy, mint a heteroszexuálisok. Az, hogy nem teszik, az már nem a többségi társadalom hibája. :)
2014. júl. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!