Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-16 éves lányok! Közületek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-16 éves lányok! Közületek, akik szinglik, miért nincs párotok és mióta vagytok egyedül? Hogy viselitek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 19. 22:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát...Alsóhatár vagyok. :D

Mióta vagyok szingli? Úgy fél éve (bár nem is baj).

Miért nincs?... Hát, azért mert ha én beleszeretek valakibe, szeretni fogom addíg, amíg össze nem jövök vele (úgyértem utána is, ezzel csak arra célzok, hogy nem szoktam senkiből se kiszeretni, és kitartok mellettük, na érted :D)

Hogy viselem? Remekül. Elterelik a gondolatom, valahogy naaagyon jóba vagyok a barátaimmal. :)

2012. ápr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 14 éves kicsit korán van...Még elötem van az élet,nem kell belekezdenem,megvagyok én magam is :)
2012. ápr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem ismerek túl sok fiút, az osztálytársaimon kívül szinte senkit- ezért vagyok vszínűleg egyedül. Még előttem az egész élet, majd csak találkozom valakivel, nem? :D nem akarok szerelmes lenni, majd jön az magától...
2012. ápr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Úr isten 14-16 éves korban hogy lehet bírni a szingliséget?xD Ha egy 25 évestől kérdeznéd...de így... Ne haragudj, szerintem még ilyenkor élni kell ebben a korban még nem kell rágörcsölni a párkapcsolatokra, csak szórakozás , bulizás, barátokkal lógás... Sztem hülyeség ilyen korán fejest ugrani egy komoly kapcsolatba. Nekem több ismerősöm is van aki 14 éves korába bele vetette magát komoly kapcsolatba, és 18 éves korukra mind rájöttek hogy úr isten! 18 vagyok és alig éltem, és szakítottak a 4 éves kapcsolattal....
2012. ápr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igaz én fiú vagyok, de hiányzik a szerelem, a lányok ölelgetés, puszilgatása jó lenne már egy barátnő, a fiatal korom ellenére is. Reméltem van olyan lány, aki hasonlók épp érez. :)
2012. ápr. 19. 22:52
 6/14 anonim ***** válasza:
Figyelj valahol mind vágyunk rá, nem is azt mondom flörtölj meg stb. De sztem ilyen fiatalon hülyeség lekötni magad...Igazából néha én is érzem úgy h kéne már vmi pasi de egy hosszútávút nem tudnék elképzelni... Főleg ha fiú vagy, ráérsz még azzal...sztem:-?
2012. ápr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

előzőeknek: az a gond hogy hozzászokott az emberiség hogy 15éves korban már legyen barátod/barátnőd.

amúgy én egy srácal kb. egy éve elkezdtem randizni, találkozgatni, smárolni. én meg beleestem de közölte hogy nem kellek neki. majdnem egy év telt el és azóta nem igazán sikerült túltenni magam rajta.. és úgy érzem soha nem lesz olyan fiú akivel ugyanazt érezzük.. ezért:/

15L

2012. ápr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

bakker, sírok a röhögéstől :D

14-16 éves szinglik és hogy bírják?! :D :D :D :D

2012. ápr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
OFF: Nyolcadik: Nézd, valóban kicsit nevetséges a kérdés, de semmi rossz szándék nincs benne. Majd idősödnek, és rájönnek, hogy vannak az életben igazi problémák is. Most ők is olyan "nagynak" képzelik magukat, és most bedobják ezt a szingli problémát, de tényleg nem ártanak vele senkinek. Gondolom látják, hogy minden 20on éves ezen szenved, hát akkor nekik is kell:D Bocs, nem akartam megbántani senkit.
2012. ápr. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

14-16 évesen aztán rohadt nehéz egyedül kibríni egy lánynak. nekik olyan 18-19 éves kortól nehéz.

te meg bírj magaddal, komoly kapcsolathoz még 5 évet várnod kell, addig ne döntögesd szegényeket. azért mégiscsak gyerekvállalásra és családalapításra menne ki az egész, abba meg érettebb fejjel kéne belevágni, és ahhoz a vágyaidon is meg kéne tanulni uralkodni, mert nem attól leszel férfi ha jól kiéled magad most a 14-16 éves csajokon, hanem ha uralkodsz is magadon és a megfelelő időt várod meg.

2012. ápr. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!