Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Most mi is a helyzet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Most mi is a helyzet az alacsony lányokkal?

Figyelt kérdés

Minden srác/férfi azt mondja,hogy ha egy nő alacsony akkor az aranyos,meg nőies.Egy magas nő is vonzzó,de az alacsonyság az mégis törékennyé ,apróvá, védtelenné nőiessé teszi,de egy alacsony nőnek mégsem lehetnek hosszú vékony lábai,akkor hirtelen teljesen feleslegessé válik az a "nőiesség" :D nem így van?

Tehát lényegében a kérdés:Magas vonzzó nő hosszú vékony lábakkal vagy Alacsony vonzzó nő hosszú vékony lábak nélkül?

Válaszokat előre is köszönöm! :)



2014. júl. 4. 00:25
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
az összkép a fontos és a belső nem az hogy valaki hány cm.
2014. júl. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Alacsony.
2014. júl. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
EZ lényegtelen.
2014. júl. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagyok túl magas inkább alacsony. (magasaknál amúgy se jövök szóba, de amúgy is inkább az alacsony)
2014. júl. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ismerek egy lányt, ő alacsony, vékony, és a lábfeje is apró, törékenynek látszik, de mégis olyasfajta magabiztosságot áraszt magából a megjelenése. Na, nekem ő az igazi. :)
2014. júl. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tökmindegy.
2014. júl. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a hosszu labak is meg az is ha egy lany alacsony es tok formas kis laba van :)))
2014. júl. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Alacsony.
2014. júl. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 3Error válasza:

Én is az alacsonyabb (nálam meg főleg alacsonyabb! :D )lányokat preferálom.

De mindaz amit írtál nem feltétlen "logikus". A lényeg az ARÁNYOS testalkat. Lehet 190cm, 120cm-s lábakkal, vagy lehet 140cm, 90cm-s felső testtel, mindkettő "gnóm". :)

2014. júl. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát ez elég mindegy,de amugy igy külsőre nekem a magasabb nők tetszenek(értsd 175-178 cm),mert én 187 cm vagyok.

19/f

2014. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!