Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki? Csak viccelődhete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki? Csak viccelődhetett vagy tényleg látott valamit?

Figyelt kérdés
A telefonomon valami nem volt jó. Van a családban egy közeli rokon aki nagyon ért hozzá kb 40-45 éves lehet. Mondta, hogy szívesen megnézi. Eljöttek hozzánk odaadtam neki.. Neki meg betöltötte az összes képet..Azt poénos elkezdi:"nem mondom meg mit találtam, jó nagy van neki" meg ilyeneket.. Igazából fogalmam sincs, hogy látott e valami olyat (mert szoktam rátenni pár olyan képet de azokat legtöbbször ha nem felejtem el napközben kitörlöm) Én utólag nem tudtam megnézni, mert valamit újra kellett rajta telepíteni.
2014. júl. 4. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
50-50%.
2014. júl. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előfordulhat :) Amikor még szervizesként dolgoztam ne tudd meg miket láttam javítandó laptopokon :D


Kicsit ciki, de a ciki, és a nem ciki között tudod mi a különbség? A hozzáállás. Ha tudsz rajta nevetni te is, akkor poénos sztori marad, ha megsemmisítőek érzed és szégyenled, akkor ciki lesz. És összesúgnak, mert nyíltan nem lehet együtt nevetni rajta.

Akármit is látott legyints, nevess rajta, és akkor nem ciki lesz, hanem "vagány csaj" :)

2014. júl. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem elég esélyes hogy megtalálta, mert ha tényleg volt rajta egy-két olyan kép, láthatta, máskülönben miért pont ezt mondta volna? Vagy rokonod ilyen piszkálódós (nem feltétlenül sértésből piszkál, csak szeretetből és hülyeségből).

Gondolj vissza, mielőtt rossz lett a telefonod, volt-e rajta olyan kép, és ha igen, letörölted? Talán ez lesz a legeredményesebb, ha utánagondolsz... :s

2014. júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így én is jártam már.....szintén telefonnal. Volt benne pár kompromittáló kép rólam, amikor is az egyik kollégám beállított rajta ezt-azt, és nekem csak később esett le, hogy mi van rajta.....azóta más szemmel néz rám, de jókat nevetünk a sejtelmes dolgon, nem zavar, legalább feldobtam a napját :)
2014. júl. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!