Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor tűnik már el teljesen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tűnik már el teljesen a rózsaszín köd a "szakítás" után?

Figyelt kérdés

Azért idézőjeles a "szakítás", mert igazából nem is jártunk, csak alakuló kapcsolat volt, de ha találkoztunk mindig csókolóztunk, nagyon vonzódtunk egymáshoz, de szex az nem volt, mert én attól tartottam, hogy csak azt akarja. Úgy érzem, hogy szerelmes lettem első pillanattól belé. A lényeg, hogy 3 hónapig tartott a "kapcsolatunk", naponta beszéltünk is és végül kiderült, hogy én érzek iránta többet, de én is vetettem véget a kapcsolatnak, mert ... nagyon hosszú, de a lényeg, hogy nem tisztelt, nem szeretett és nem becsült meg. Ennek már 2 hónapja, annyi ideje nem is is láttuk egymást.


A baj az, hogy az eszemmel tudom, hogy ebből nem lenne már soha semmi és hogy nem is szeretett, megmondta, hogy nem én vagyok neki az igazi. Ugyanakkor még el lett volna velem addig, amíg nem talál tőlem jobbat, hisz mindketten szinglik vagyunk/voltunk. De én ezt ilyen formában nem akartam. Szóval 2 hónap után sem felejtettem még el, minden nap eszembe jut és nagyon sokat gondolok az emlékekre.


El kell és el akarom felejteni, de képtelen vagyok.

Megőrültem? Ti mit tennétek? :(


24N



2014. júl. 4. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
hasonló cipőben járok, én sem tudom elfelejteni.... :( olyan szívtelenek a pasik. :(
2014. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 HUN_Sector ***** válasza:

3 hónap és nincs szex... a pasi besokallt és tovább állt. Már más vadat űz.


Ha gyengéd érzelmeket érzel iránta, írj neki, hívd fel, menjetek el beülni egy kávéra, üdítőre, beszélgessetek és minden majd alakul. De ha falakat építesz magad körül, senki sem fog letáborozni alatta, s megvárni hogy egyszer majd kinyílik a kapu.

2014. júl. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hun Sector,

nem szeretek senkivel sem összebújni már a 2., 3. randi után, de nem szeretek én sem várni azért 3 hónapot. Csak keveset találkoztunk, a 3 hónap alatt max. 8x. És nem tett meg értem szinte semmit, nem látszódott egyáltalán, hogy fontos lennék neki. De ezeket nem csak én látom így, hanem a barátaim már az első hónap után nem értették, hogy miért nem küldöm már el a fenébe. Csak hát én meg belezúgtam. :( De attól mert belezúgok valakibe, még nem fogok vele csak azért lefeküdni. Tudom, hogy testileg ő is kívánt, sőt, pont ez a baj, hogy szerintem csak szexet akart, én meg többet. :(

2014. júl. 4. 14:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld ki magadból, írd ki, add ki, ne nyomd el mert úgy több ideig tart... szerintem.

Nem őrültél meg, csak nem tudtad racionálisan látni a helyzetet. Világosan megmondta közben is, hogy nem te vagy neki az akivel. És neked se ő az, mert nem illetek össze, ez kiderült. Különböztök. 2 hónap az még nem olyan rengeteg idő, nem csoda hogy minden nap eszedbe jut, de figyelj, kicsit észérvekkel is barátkozz, még csak 24 vagy, nem kell már holnap házasodnod, nem kell sehova sietni, nem kell mindenáron megfogni valakit, még annyi lehetőség áll előtted, kár időt, erőt, gondolatokat, könnyeket pocsékolni egy ilyen emberre. (Ilyen = nem olyan mint te)

Emlékekbe pedig ne temetkezz, hogy milyen jó volt, mert nem volt jó, csak már akkor se azt láttad amit kellett volna, hanem azt hogy de jó lenne vele, meg szerettél volna valakit magad mellé gondolom.

2014. júl. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, így van, szerettem volna már nagyon valakit, mert régóta nem volt senkim, de vele kapcsolatban tényleg úgy éreztem, hogy teljesen odáig vagyok és olyan érzések keletkeztek benne, amilyenek már előtte nagyon sok ideig elkerültek. Megpróbálok nem belefeledkezni, meg beletemetkezni, meg kibeszéltem már magamból, de most a kérdés kiírása miatt még úgy látom mindig volt/van bennem ilyen kibeszélhetnék.

Köszönöm a kommented, sokat segít az ilyesmi!

2014. júl. 4. 19:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia :)

Hidd el egyszer úgyis jobb lesz. :)

Ha te megtalálod az igazit, aki iránt úgy ébred a szerelem,

hogy egyikőtök sem próbálja a másikkal, hanem egyszer csak a semmiből előtör :) Ebből én úgy érzem maximum 2 van. Az első szerelem, és az igaz szerelem (már ha nem az első az igaz) :) Addig is foglalkozz sokat fiúkkal, akik kedvesen és barátként fordulnak hozzád :) !BARÁTKOZZ! Kerüld az előző férfit aki átvert :) [Ha az a 3 hónap csak barátság lett volna, akkor megismerted volna és tudnád, hogy nem kellett volna vele foglalkoznod] :) Először csak barátot keress (mint barátnőt)- értelemben, aztán ez szerelemmé fog alakulni, azzal akinek te kellesz és aki neked kell :) Ez lesz az IGAZI!! :) Remélem segítettem :) köszönöm :) 15/F

2014. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hasonló helyzet,ha gondolod írj L
2014. júl. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!