Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezt feldolgozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt feldolgozni? SEGÍTSETEK többi lent

Figyelt kérdés
A lényeg: jártam valakivel, akivel nagyon jól megvoltunk. Aztán szinte egyik percről a másikra teljesen tönkrement a kapcsolat. Nekem is részem volt benne, de próbáltam helyrehozni a dolgokat. A páromat ez akkor már nem feltétlen érdekelte. A haverjainak mindent elmesélt, ami köztünk volt és nekem égett a pofám utána. Elég sokáig nem is találkoztunk, de folyton hitegetett. Naná, hogy adtam neki egy újabb esélyt....azt hittem rendbe jönnek a dolgok köztünk és minden megy a régiben tovább. Tovább ment ez a se veled se nélküled viszony...most viszont lett egy új barátnője, miközben pontosan jól levágta, hogy én még szeretem őt. Őszinteség helyett csak hitegetett megint. Amikor megláttam az a "csodás" fotót és azt hittem meghalok.....nagyon magam alatt vagyok és nem tudom mit tehetnék. Meghalni lenne most legjobb:( Ürességet érzek, és dühös vagyok (a csalódottságról nem is beszélve) HOGYAN tegyem túl magam??? Csak értelmes válaszokat várok! :) Köszi a segítséget..

2014. júl. 3. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
a csávó egy szemét nem érdemes meghalni érte, én azt mondom.
2014. júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Meghalni lenne most legjobb:( " erre ne is gondol en is voltam mar ilyen belyzetekbe nekem azt mondtak hogy csinaljam azt amit a legjobban szeretek csinalni nekem ez a lovaglas volt! tereld a figyelmedet rola ne ragodt rajta mert annal rosszabb es meg melyebbre esel lelkileg!
2014. júl. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kaja, pia, barátok, helyek, zene, film, munka, sport.


sajnáld magad nyugodtan és tűzz ki egy határidőt, amikor már nem akarsz bele többet foglalkozni.

2014. júl. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mentek a zöld kezek :) Persze, nem szeretnék meghalni, csak már minden eszembe jutott. Tudta jól, mit érzek még mindig iránta és annyival nem tisztelt meg hogy megírja/elmondja, hogy hagyjam az álmodozást mert nekünk nincs jövőnk...hátba támadott és ez fáj a leginkább :( Semmi nem jó, mindig érzem az illatát és hallom a nevetését..
2014. júl. 3. 14:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is voltam hasonló cipőben. Annyit tudok mondani, hogy az idő segít egyedül. Az első pár hét a legrosszabb, addig bőgtem és sétálgattam egyedül a városban, aludni nem tudtam...

Most ott tartok egy év után, hogy nem érdekel, de kicsit még fáj valahol legbelül. De már lenézem és cseppet sem hiányzik.

Kívánom, hogy hamar túl legyél rajta, hidd el, hogy ilyen emberhez nem jó, ha bármilyen közöd van.

Önző, hazug és gonosz, aki ilyet csinál.

Fel a fejjel! Sport, VIDÁM filmek, VIDÁM zenék, barátok és sírás, ha kell. :)

2014. júl. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
barátok, bulik, programok, új dolgok kipróbálása :) nekem ez segített :) soha ne legyél egyedül, mindennap csinálj valamit :)
2014. júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!