Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen sok vézna és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen sok vézna és alacsony pasi van manapság? Rosszul érzem magam párkapcsolatban, ha ilyennel járok.

Figyelt kérdés
Régen valahogy nem ilyen csenevészek voltak. Egyszerűen nem értem. Mintha elfogynának a férfias férfiak. Miért? Kapcsolatban egyszerűen nem érzem magam jól egy vézna pasi mellett, sokszor még úgysem, ha magasabb nálam. Teljesen normális a súlyom, szóval nem az a baj, hogy kövér lennék, mégis úgy érzem magam az ilyen szinte csontés bőr pasik mellett. Másnak is volt már ilyen gondja. Olyaan, mintha így nem érezném magam nőnek. És sajnos, eddig mindig csak ilyeneknek tetszettem. Félreértés ne essék, nem kell kigyúrtnak lenni, de azért azokon, akiknek tetszem, semmi izom sincs.

2014. jún. 16. 22:02
1 2 3 4
 1/39 Noydra ***** válasza:
60%
Menj le falura, rinyagép.:D
2014. jún. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
58%
senkit se érdekel, hogy neked mi jön be és mi nem
2014. jún. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
53%
Miért régen kigyúrtak voltak? Olyan hülye vagy, hogy már a föld is sír.
2014. jún. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim válasza:
56%

nekem pedig pont ezen srácok jönnek be.

a mackós alkatú, nagydarab pasik nem.

inkább legyen vékony, aki szex közben nyugodtan rám feküdhet.

persze ez csak az én ízlésem

számomra nem fontos hogy a férfi egy macsó legyen, nem ezen múlik a dolog.


te viszont az olyan srácokat szereted, mindenképpen olyan sráccal kezdjék kapcsolatot, mert nem leszel boldog, neked az ilyen pasikra van igényed. ennyi

2014. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

Nekem a vékonyabb vagy átlagos, de nagyon magas pasik jöttek be sokáig. Aztán elkezdtem egy nagyon helyes, sármos, de picike (170cm)-es színész filmjeit nézegetni, és azóta azok is tetszenek.:))


26L

2014. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Nem, de nem is volt mindenki egy Bieber..... Azért kicsit túlzás, hogy nektek pasiknak lehetnék mindenféle extrém elvárásaitok, miközben úgy néztek ki, mint a porbafingó, kisöcsém... Tisztelet a kivételnek. És nem a gyúrás a lényeg, már írtam.
2014. jún. 16. 22:07
 7/39 anonim ***** válasza:
61%
Minek kezdesz olyan sráccal aki nem jön be?Sajnos én is az általad leírt kategóriát erősítem és elhiheted h nem jókedvemből vagyok ilyen sovány.Genetikáról már hallottál?
2014. jún. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
A normál testalkatúak tetszenek, legyen rajta egy kis izom. Meg legyen széles a válla. Nem hiszem, hogy egy ilyen összenyomnak. Létezik átmenet a mackòs és a vézna között.
2014. jún. 16. 22:10
 9/39 anonim ***** válasza:
48%

Az egész kérdés ökörség?

És ki számít soványnak, hány kg?

2014. jún. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Az első mondatom után felkiáltójelet szántam.
2014. jún. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!