Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek randizzak ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek randizzak ezek után még a sráccal?

Figyelt kérdés
randiztunk párszor, ami után mindig kb 1-2 hétre keresett csak és most kiderült hogy rajtam kívül más lánnyal is találkozgat. Most megint rámírt hogy találkozzunk.. A randik jók meg aranyos srác de akkor is..
2014. júl. 5. 08:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez kor fuggo. Ha meg nem multal el 18, amiben szinte biztos vagyok, akkor ejtsed a sracot, es talalj magadnak egy becsuletes sracot, aki szinten aranyos, es jo vele randizni.
2014. júl. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
18 vagyok
2014. júl. 5. 08:09
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem ne, pasi szemmel nézve azt jelenti, hogy nem vagy neki elég jó, ezért randizgat más lányokkal, mert még keresi a megfelelőt. bár, akkor nem értem, ha többször is randizgat veled, de még sem kellesz neki igazán, akkor lehet csak kihasznál
2014. júl. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha randik után csak 1-2 hét elteltével keres, akkor nem kellesz neki eléggé.
2014. júl. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez tényleg gáz, hogy 1-2 hét elteltével keres, ez nekem elég rosszul esne, az nem para, ha más lányokkal is, végül is nem vagytok együtt, miért ne találkozhatna mással is? Mellesleg én nem találkoznék vele, nem érdekled annyira őt szerintem.
2014. júl. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne randizz vele. Találsz olyat aki valóban Téged akar. Ne hagyd magad hülyére venni.
2014. júl. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
NE.
2014. júl. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha 1-2 hét után keres csak, akkor ott valami nem oké. Lehet mikor éppen unatkozik akkor keresi a társaságod, de amint akad más nem érdekled. Hagyd inkább!
2014. júl. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen.


Ha eléggé érdeklődtél volna iránta mar veled lenne.

2014. júl. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!