Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti miért nem vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti miért nem vagytok külsőleg toleránsabbak?

Figyelt kérdés

Régen izomtalan,dagadt kisgyerek voltam,de elkezdtem keményen sportolni. Jelenleg izmosabb vagyok mint a korosztályátlag,jó arányokkal,a testzsírom pedig 15 és 20% között van. (ez a normális) Itt a kép elképzelésnek:

[link]


Szóval ha ülök van egy kis pocakom de ennyi. Sajnos a testalkatom is könnyebben zsírosodó alapból.


Ehhez képest a lányok sokszor azzal bizgattak hogy miért nincs kockahasam,miért nem adok le egy kicsit.


Ha feszesen izmos,formás mellű csajok mondják akkor még elmegy de gyakran olyanok mondták akik maguk se voltak külsőre valami nagy számok,pedig a lányoknak még könnyebb jó alakot elérni.


Miért vártok el olyat a fiúktól amit ti magatok meg se közelítetek? Komolyan ennyire zavaró egy izmos fiún egy kis poci ami ülve látszik csak?

Tiszt. kiv.


18/F


2014. júl. 5. 12:24
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Én nem varom és jópar ismerősöm sem.
2014. júl. 5. 13:10
 12/21 anonim ***** válasza:
Rendkívül egyszerű a válasz. Mindenkinek van elképzelése- nemtől fügetlenül- hogy milyen számára az elfogadható megjelenés. Akinek a kockahas jön be, annak nem fogsz megfeleni, akinek meg ez a testalkalt, annak igen. Sokszor egy pillantás alapján döntenek ismerkedésről emberek, így a szerintem fontosabb belső tulajdonsáok ki sem derülhetnek sokszor: pedig ez sokkalta fontosabb lenne.
2014. júl. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

és tessék itt is vagyunk. A sablon dumák. Semmi új.


Na okosabb lettél kérdező??


Persze még lehet folytatni, vannak kérdések ahol több oldalon át hablatyolják ugyanazt a klisét.


Mellékesen, hát kérdező, nem tudom mennyi az a minden lány, de akkor te veled valami más probléma lehet, ha eddig egy lánynak se tetszettél, akivel beszéltél. Kivétel ha azok a lányok csupán azok akiket már rég ismertél. Azok meg lehet még ugyanannak a kövér srácnak látnak amiről beszéltél.

2014. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"Ha feszesen izmos,formás mellű csajok"


Szerinted feszes mellet, ha nem úgy születtett a csaj, hogy ér el plasztika nélkül? Sehogy. Feszesen izmosnak lenni pedig rohadtul nem könnyű, szal ne magyarázz, hogy a csajoknak könnyebb jó testet elérni (ha számodra ez a jó)


Én izmos vagyok, feszes és szép formás , viszonylag nagy mellekkell vagyok megáldva, de még én sem mondom a pasiknak, hogy fogyjanak le, max kicsit szurkálódok, de nem csesztetem folyamatosan. Nem minden lány ilyen, amit leírtál, úgyhogy ne általánosíts és amúgy is én inkább azt vettem észre, hogy a pasik akármilyen kövér, sörhasú disznók, akkor is ha látnak egy nőt, aki nem tökéletes, rögtön elkezdik kritizálni. Mire fel? Tehát mind a két oldalon tapasztalható ilyen, ez van, nem kell felvenni, ha te jól érzed magad a bőrödben.


Van egy szexbarátságom, sportol a csávó, de rengeteget zabál, úgyhogy van hasa, de ő kerek perec kijelentette, hogy neki ez tetszik, így érzi magát "erősnek". úgyhogy nem baszogatom.

2014. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

1) Lefogyni nem könnyebb de a férfiaknak nem elég lefogyni hanem még 10-15 kiló izmot is fel kell szedni hogy "jól" nézzenek ki. A nőknek nem.


Hülye vagy kérdező, de nagyon. A nőknek is diétázni kell és ha nem akarnak plöttyedtek lenni, akkor bizony edzenni kell és nem elég a futópadon 20 percet kocogni, hanem kőkemény súlyzós edzés kell! A nőknek elárulom, hogy SOKKAL nehezebb izmotépíteni, mint egy férfinak, (ha akarod keresek írást, amivel alátámasztom) úgyhogy ezt bebuktad.

2014. júl. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy mi vagy feszesek, izmosak vagyunk vagy pedig kicsit puhák, de van mellünk. Sajnos a kettő együtt nem megy -.- És melyik pasinak tetszik egy mell nélküli nő?... Szóval ne nyafogjál.
2014. júl. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Hidd el 15-ös hogy értek ezekhez a dolgokhoz. A nők kb 1/25-öd annyi tesztót termelnek mint mi ezért izmosodnak nehezen.

DE! Nekik kb alig kell valamennyi belőle.

Manapsag az a lány aki nem végletesen köver,gebe,formatlan az mar jó alakúnak szamít.


Rengeteg olyan lanyismerősöm van aki SEMMIT vagy szinte semmit nem sportol és az étrendjere se figyel ehhez képest jó alakjuk van.


Ez zavar hogy életükben egy percet nem erőlködtek vagy diétaztak a jobb alakért de a fiúktól meg elvarjak a nagy semmire.



A formas mellhez igen,mazli is kell.

De ugyanígy egy aranyos alkathoz is.

2014. júl. 5. 14:10
 18/21 A kérdező kommentje:

Szóval egy nő vagy sportos mell nélküli gebe szerinted vagy pedig husis,mellekkel.


Ez mar kapalózas hogy végletekben gondolkozva próbálsz "ellentamadni".

2014. júl. 5. 14:12
 19/21 anonim ***** válasza:

"Én izmos vagyok, feszes és szép formás , viszonylag nagy mellekkell vagyok megáldva, de még én sem mondom a pasiknak, hogy fogyjanak le, max kicsit szurkálódok, de nem csesztetem folyamatosan."


Na ilyenről beszéltem. Tessék, ő is egy "pocakos" emberrel van. Egyébként átfutotta fejemen kérdező, hogy jó itt azt mondod komolyan mondják, de lehet csak te veszed úgy, most ha te úgy gondold, akkor úgyse tudlak meggyőzni hogy nem komoly.


Amúgy a főnök nőt én eléggé bírom (ja amúgy a munkától ne valami 30-40 közötti embernek képzelj akinek már van más prioritása mint a kockahas, 24 vagyok), na és egyszer volt valami duma, már nem emlékszem pontosan de kilyukadtunk oda, hogy hát igen én nem vagyok egy nagy darab, meg vékony vagyok, de érted ezt nem viccesen vagy bármi, hanem ilyen kicsit idegesebb komolyabb hangnemben, talán épp arról volt szó hogy vannak mackós férfiak. Áh mind1 is.


De ezután nem volt semmi, nem vettem a szívemre, utána ugyanúgy lehetett vele tök jól dumálni. Jó ezt monda egyszer bumm, nem kell ilyeneken fennakadni. Nem ezen kell lovagolni, ha ebből áll az egész dolog hát, az elég sivár.


Szóval ugyanúgy jó fej volt, ezután is, jó néha összelehet kapni ezen-azon, na bumm. Egyébként is a szeretett nem arról fog szólni, hogy márpedig neked tökéletesnek kell lenned, hanem hogy elfogadjátok egymást. Mint lásd, nagy mellű csaj a szexbarátjával.


Nah mind1. Hülyeség.

2014. júl. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Mint írtam tisztelet a kivételnek.

Ahogy idősödnek és érnek agyilag nem ez lesz a legfontosabb.

Ilyen korban még igen.

2014. júl. 5. 14:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!