Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti miért nem vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti miért nem vagytok külsőleg toleránsabbak?

Figyelt kérdés

Régen izomtalan,dagadt kisgyerek voltam,de elkezdtem keményen sportolni. Jelenleg izmosabb vagyok mint a korosztályátlag,jó arányokkal,a testzsírom pedig 15 és 20% között van. (ez a normális) Itt a kép elképzelésnek:

[link]


Szóval ha ülök van egy kis pocakom de ennyi. Sajnos a testalkatom is könnyebben zsírosodó alapból.


Ehhez képest a lányok sokszor azzal bizgattak hogy miért nincs kockahasam,miért nem adok le egy kicsit.


Ha feszesen izmos,formás mellű csajok mondják akkor még elmegy de gyakran olyanok mondták akik maguk se voltak külsőre valami nagy számok,pedig a lányoknak még könnyebb jó alakot elérni.


Miért vártok el olyat a fiúktól amit ti magatok meg se közelítetek? Komolyan ennyire zavaró egy izmos fiún egy kis poci ami ülve látszik csak?

Tiszt. kiv.


18/F


2014. júl. 5. 12:24
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

(15ös vok)Én nemtom honnan veszed, hogy minden nőnek kockahasú pasi kell -.- Lehet, hogy kicsi szívóznak veled, de rohadtul nem ez számít. Hidd el én nekem is az izmos, szálkás, nagyvállú, nagy bicepszű pasik tetszenek a legjobban (és cserébe, nagypofájúság vagy nem, de én is adok egy elég jó női testet, feszes hassal és mellel, izmos fenékkel és lábakkal) DE(!) ez nem elvárás. Sokkal fontosabb egy helyes pofi, izmos test ide vagy oda...(ha csak a külsőről beszélünk)


22L

2014. júl. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!