Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szépség = Átok?

Figyelt kérdés
Szerintem a szép embereknek sokkal nehezebb. Itt vagyok én, inkább csúnyának mondanám magam. Nem bánkódok, mert legalább kedvesek velem az emberek, a tanároktól mindig is a jobb jegyeket kaptam, van párom, aki nem a külsőmért szeret, nem akart senki felszedni még csak szexre... stb. Nem kell azon aggódnom, hogy öregségemre elveszik a szépségem. Van egy barátomnőm, nagyon szép lány, olyan aki után mindenki megfordul. Középsuliban irigykedtem is rá; hosszú haj, gyönyörű nagy szemek, vékony testalkat, divatos... stb. De megfelelési kényszerrel küzd, hajlamos a depresszióra, egyetemről kinézik, pedig olyan dolgokat tud hogy néha én is ledöbbenek, csak nem hagyják szóhoz jutni. Tíz ujjára ha akar tíz pasit talál, elmegyünk szórakozni és hármasával jönnek oda hozzá, az ostoba egyedek. Komoly férfiak pedig nem kezdeményeznek nála, max a negyvenes emberek. Rendesen sajnálom már szegényt, és még hány ember lehet így, ha csak modellekre gondolunk.
2014. júl. 5. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én b*szott ronda vagyok de nem érzem szerencsének :D

18/F

2014. júl. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noydra ***** válasza:
74%

Komolyan ezzel nyugtatod magad? :D

Ölig szánalmas..

2014. júl. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Rondaság=átok

Próbálj ki, hogy milyen lenne az én bőrömben!

2014. júl. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem átok egyáltalán, általában nem az a jellemző, amit leírtál, pont a jobb külsejű emberekkel kedvesebbek.
2014. júl. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én tökéletes vagyok és nem érzem átoknak
2014. júl. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Szépnek lenni a legjobb dolog. Tudom, mert én is az vagyok, és elképzelni nem tudnám, milyen lehet, amikor az ember nem válogathat.
2014. júl. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Én elvileg szép vagyok, de sem áldásnak, sem pedig átoknak nem érzem.
2014. júl. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A szépség hatalmas áldás lehet annak aki jól használja.

Nőknél a szépséggel elérhető csúcs szerintem a jó munkahelyi pozíció, olyan férj aki odavan érte.

2014. júl. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9%
Előző, én fejbelőném magam, ha mindezt a külsőmmel érném el. :D
2014. júl. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hát ez kicsit önnyugtatás szagú... szerintem a csúnyáknak nehezebb.
2014. júl. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!