Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elengednétek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, megismertetek egy lányt, aki számotokra belsőre és külsőre is tökéletes, úgy érzitek ő az igazi számotokra, és kölcsönös a dolog. Viszont jópár évig még nem lehettek együtt rajtatok kívül álló okok miatt, amit nem lehet megoldani.

Ti hagynátok, hogy a lány mással legyen boldog, és elengednétek? Úgy hogy talán a pár év leteltével vele lehettek.

(Fiatalokról van szó, 20 év körül)


2014. júl. 5. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, hasonló szituban vagyok most.
2014. júl. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 aladar12 ***** válasza:
hát a számomra tökéleteset nem mertem elhívni sehova, amikor meg "elhívtam", addigra kiderült, hogy van már valaki, akit szeret. most élem az életem és amint van lehetőség meglépem.
2014. júl. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Senkitöl nem várható el hogy évekig remeteéletet éljen. Ha egymásnak vagytok termetve akkor nyugi ugyis egymás mellett köttök ki ha majd már az idözités is jó lesz. Hidd el nincsenek véletlenek....
2014. júl. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bízom benne :(
2014. júl. 5. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!