Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itthon sírok, sőt bömbölök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itthon sírok, sőt bömbölök megállás nélkül két napja, ilyenkor mit csináljak? Már próbáltam mindent.18L

Figyelt kérdés
Voltam inni a barátaimmal, néztem filmet, vettem be nyugtatót, de semmi sem használ csak sírok, már migrénem van miatta. Most vagyok először az életemben úgy tényleg szerelmes, de barátnője van, akivel összeköltözött, én meg itthon bőgök, még elkerülni sem tudom, ha összefutunk a munkahelyen nagyon kedves velem, de ő hazamegy a barátnőjéhez, én meg csak sírni tudok. Két napja folyamatosan csak bömbölök. Mit csináljak még? Próbáltam mindent. :(
2014. júl. 5. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
"az iső minden sebet begyógyít" erre nincs ellenszer. :/ majd elmúlik. legyél a barátaiddal, csinálj amit szeretsz és ne gondolj rá. találsz jobbat arra gondolj :) fiatal vagy még
2014. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már ide írtad a kérdést.. maszturbálj amíg izomlázas nem lesz a karod.
2014. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*idő
2014. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
De irigylem a problémáid b+
2014. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg. Tulajdonképpen miért sírsz? Azért, mert ő mással boldog, vagy mert te otthon vagy esténként egyedül?


Olyan fiatal vagy még,ne itasd az egereket :) hidd el,lesznek még nagyobb csalódások is az életben.Tudom nem vigasztal. De szépen tessék a munkára koncentrálni,otthon pedig házimunka és sport,legyél minél többet a barátokkal.

2014. júl. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Próbáld elfelejteni ,akármien nehéz.
2014. júl. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18 évesen még semmiről sem vagy lekésve, bármennyire is hangzik ez most furcsán... Egy idő után már fáradt leszel a síráshoz, és szép lassan megnyugszol... pár hónap múlva már eszedbe sem fog jutni :)
2014. júl. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha az jön, akkor sírj. Ez is része a dolognak, a fájdalmat is meg kell élni.

Végezz valami fizikailag megerőletőt, tombold ki magad.


Nehéz lesz, mert ha eggyütt dolgoztok, össze vagy zárva vele. Ennyiért meg nem fogsz munkahelyet váltani, igaz? Előbb utóbb elmúlik.

2014. júl. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

az szívás,, hát ez van sok mindent nem tudsz csinálni. De például ne ezen emészt magad. Mást nem tudsz tenni.


Foglalkozz valami mással, és ne ide írj depis kérdéseket, AZÉRT mert azzal csak magadat hergeled jobban. Addig is ezen jár az agyad. A legjobb lett volna ezt se kiírni, de úgy látszik erre magadtól nem jöttél rá.


Akkor sírj még jobban, nem kell magadba fojtani, az még rosszabb, csak sírd ki magad, közbe meg feküdj az ágyadban és ne gondolkozz semmin, csak ami magától jön

2014. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kedvesek vagytok :)

Munkahelyet nem válthatok, próbálok társaságba menni, de tegnap is az lett a vége hogy végül már egy csövesnek sírtam el a bánatom mert neki is rossz kedve volt :D Igaz be voltam egy kicsit piálva. Volt már barátom, de ez most más, most érzem azt,hogy tényleg szeretek valakit :(

2014. júl. 5. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!