Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, nektek a pl 70 kg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, nektek a pl 70 kg fölötti csajok nagyon kövérek? A barátnőm 7. es és kb a 80kg üti

Figyelt kérdés
2014. júl. 6. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Attól is függ, milyen magas. De egy 80 kg körüli csaj már sok.
2014. júl. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
80 körüli csaj sok? Ember annyi kb az ideális a nem is kövér de nem is papír.
2014. júl. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha az atlagmagassagot nézzük akkor igen.


7-esen 80 kiló az nagyon durva.

2014. júl. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

- Testzsírszázalék!

- 13 éves lányként 80 kilónak lenni teljesítmény...

2014. júl. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

150 centihez sok a 80 kiló. Az már igen, kövér.


170 centihez csak molett, duci, de nem kövér.


175 centinél 80 kiló pedig egyáltalán nem vészes... csak 5 kiló választja el a normál kategóriától.


Továbbá attól is függ milyen a genetikája, tehát hogyan oszlik el rajta a súly. Ilyen szempontból a homokóra alkat a legjobb:) ami nekem is van. Én 175 centi, és 95 kiló vagyok, de meg nem mondja senki...a legtöbb amit tippeltek az 80 kiló volt:) még anyu is annyinak mondott, pedig ő aztán tényleg megmondja az igazat....


Amikor pl 125 kiló voltam , a férjem akkor mondott 90- 95-nek.:D És ő is olyan aki megmondja hogy mit gondol.

2014. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csodálokztok hogy nem találtok nőt a 70-80 kg a legideálissabb,ti meg ennél vékonyabbakat akartok.

Bár ízlés kérdése.

2014. júl. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ti komolyan leírt adatokat néztek,nem a két szemetekkel ítéltek,az adatok legtöbbször egyenlő a hülyességgel.
2014. júl. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Helyes lehet, csak túl fiatal.
2014. júl. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!