Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok csak előrefelé látnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok csak előrefelé látnak?

Figyelt kérdés
Most már több alkalommal fordult elő, hogy egy lányismerősöm elmegy mellettem (max 5 méterre tőlem) és nem vesz észre. Mielőtt valaki írná, hogy direkt teszik, olyan lányokról van szó, akiket jól ismerek és sűrűn beszélgetünk, egyébként miután rájuk köszönök nevetve bocsánatot kérnek.
2014. júl. 6. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

vagy csak elmerült a gondolataiban és nem figyelt

nekem is volt már ilyen, hogy csak akkor vettem észre vkit, mikor rámköszönt

2014. júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudod nálunk lányoknál nem működik a periférikus látás.. sajnálom :(
2014. júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt már ilyen, meg tapasztaltam is másoktól.
2014. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Néhány nőnek hátul is van szeme. - Nem tudtad!?
2014. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
valószínűleg kisebb gondja is nagyobb annál, mint hogy téged figyelgessen. nem vagy akkora látványosság, mint hiszed
2014. júl. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem már olyan is volt, hogy legjobb lánybarátom egyenesen rám nézett a huszon és nem vett észre.
2014. júl. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:D Ez jó.. Én is általában ilyen vagyok, mindig gondolkodok valamin mikor úton vagyok, és így gyakran csak a szűk látóteremben veszem észre az ismerős arcokat. Megesik.
2014. júl. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!