Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan nagy baj, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan nagy baj, hogy szakítás után a barátaimba kapaszkodom?

Figyelt kérdés

amikor volt pasim, akkor kevesebbet voltam a barátaimmal. nem hanyagoltam el őket, csak a pasimmal többet találkoztam. amióta szakított velem, a megnőtt a barátaim száma és állandóan velük akarok lenni. nem tudtam, hogy ez baj... de egyik osztálytársam mondta, hogy neki sok az, hogyha 1nél több szünetben megyek oda hozzá meg facen sokat írok rá... meg hogy nagyon látszik hogy ez a szakítás miatt van.


vegyek vissza? ne legyek annyit a barátaimmal?


18/L


2014. júl. 7. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Igen jogosan pattint le. Tipikus emberi tulajdonság, ha párja lesz az embernek, elkezdi hanyagolni a barátait. Mert abba ilyenkor nem gondolsz bele, h a párok jönnek-mennek, de a barátok maradnak. Sokaknál azok is jönnek-mennek ezek miatt. Kihasználod őt...:S
2014. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak arra figyelj, hogy ne mássz rá az emberre, mert az már kellemetlen tud lenni.
2014. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetes. Jobb, ha kiadod az érzéseid, a fontosabb barátokkal akár beszélhetsz is róla. Hidd el idővel jobb lesz.
2014. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha ezt így megjegyzi, akkor valószínűleg de, elhanyagoltad. Az nem baj, ha ilyenkor sokat vagy velük, de az igen, ha addig meg nagyon keveset.

Amúgy ha ez az osztálytársad fiú, akkor lehet, hogy tetszettél neki régebben.

De függetlenül attól, hogy fiú vagy lány, ez a barátság valószínűleg véget ért.

2014. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És ez így július magasságában jutott eszedbe?
2014. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egyaltalan nem baj, m termeszetes, h szakitas utan az embernek szuksege van a barataira, es az igazi baratok ezt megertik, nem pedig "kihasznalasnak" fogjak fel. Aki lepattint, az nem igazi barat. Meg mi az, h megszabja, h hany szunetben mesz oda hozza?!


Az igazi barat azt is megerti, h parkapcsolatban az ember kevesebbet foglalkozik a barataival. Csak arra figyelj, h ez kolcsonos legyen, tehat Te is legyel ott a barataidnak, amikor azoknak szukseguk van rad...ennyi :)

2014. júl. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

első válaszoló tud olvasni...:D mondom, hogy nem hanyagoltam el a barátaimat...


igen fiú osztálytársam, és azért most írom ki a kérdést, mert tegnap mondta, hogy neki ez sok. nem hiszem, hogy tetszettem neki :)


amúgy mindenkivel ugyanannyit voltam, mint a barátom előtt. ezt a fiút pl akkor ismertem meg amikor már jártunk.


csak most még többet vagyok velük, a barátom előtt is keveset találkoztunk, a barátom közben is, most meg szingliként heti többször.

2014. júl. 7. 15:01
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Azért azon ne nagyon csodálkozz, hogy ez nem tetszik neki. Valójában ez olyan, mintha most akasztanád le a szögről az esőkabátot, mert eddig sütött a nap...
2014. júl. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de mivel nem ismertem a pasim előtt, ezért nem hanyagoltam el. tehát nem voltam vele többet régen csak szakítás óta. azt hittem, az emberek örülnek annak, hogyha jobb viszonyba kerülnek egy addig csak egyszerű haverral.
2014. júl. 7. 17:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor mégsem annyira a barátaid....
2014. júl. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!