Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakitas utani praktikak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas utani praktikak?

Figyelt kérdés
Mondhatjuk, most vesztettem el eletem szerelmet. Milyen tippeket tudnatok ajanlani, hogy kikapcsoljak, konnyebben tuljussak az egeszen ahelyett hogy bedepiznek?
2014. júl. 7. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Más lehetőség nincs, mint várni, vagy keresni valakit búfelejtőnek.
2014. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Temetkezz bele a munkába

vagy

süss süteményt

vagy

menj el kocogni.

Most hirtelen ezek jutottak eszembe, nekem ezek szoktak beválni:)

2014. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ASOT ***** válasza:

Igen azt amit 1-es és 2-es mondott :)


plusz a lényeg, hogy ne gubozódj be otthon a gép meg a tv előtt.

2014. júl. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az első időszakban (amíg megszokod hogy már nincs veled) vesd bele magad a programokba. mindent csinálj, mindent! :D főleg olyat, amihez társaság kell :) bulizz, talizz a barátaiddal, mozdulj ki otthonról, sportolj, menj fodrászhoz, (ha lány vagy) kozmetikushoz, és beszélgess velük közben. egy masszázs is segíthet :) vedd fel a kapcsolatot a régi barátaiddal, akikkel nem tudtál sokat beszélni/találkozni az exed miatt. a családdal menjetek el vhova :)


ezzel hozzászoksz ahhoz, hogy ő nincs, de nem vagy magányos :) tehát tudsz nélküle élni de mégsem vagy egyedül ;)


ha már stabil az állapotod, tudsz emberien viselkedni, vesd bele magad vmi újba. nálam ez a fogyókúra volt. utánaolvastam, mit hogy mikor stb., csináltam.:) hatásos volt :) :D nagyon élveztem, de tényleg! :) (nem drasztikus fogyókúra volt). tehát próbálj ki vmi olyat, amit eddig nem, olvass utána a neten, vedd meg hozzá a szükséges eszközöket és csináld ;) legyen az sport, hobbi, fogyás, stílusváltás, akármi :)


így eltereled a gondolataidat :)


ha már nem érzed megcsalásnak azt, hogy pasizol/csajozol (nemtől függően ugyebár), akkor hajrá ;) mivel életed szerelmét veszítetted el (csak azt hiszed, jön majd jobb is, hidd el nekem;)), ezért még nem vagy kész egy újabb komoly kapcsolatra. tehát csak flörtölgess, ismerkedj, esetleg csókolózz, vagy szexelj is :) ameddig el akarsz menni :)


így megnő az önbizalmad, és úgy fogod érezni, hogy kezdesz tovább lépni, mert már meg tudtad ezt tenni :) és visszanyered azt az érzést, hogy te is kellesz vkinek :D


ha esetleg vkivel komolyat is akarsz, de ő meg nem és visszautasít, akkor az is jó. egyrészt: tapasztalsz, másrészt pedig élvezni fogod ezt az aprócska fájdalmat, mert jobb, minthogyha az exed miatt bánkódnál.:)


utána pedig gondold át, hogy te mit rontottál el a kapcsolatotokban, változtass rajta, és nyiss egy új kapcsolat felé :)


remélem, tudtam segíteni :)


18/L

2014. júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!