Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hallot már ilyen szűzesség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hallot már ilyen szűzesség elvesztésről? Lol xD. De most komolyan! Eléggé fura. :S

Figyelt kérdés

Vevőre talált az interneten árult szűzhártya A tinilány, aki pénzért árulta szüzességét, végül tízezer euró kapott interneten áruba bocsátott erényéért. Alina Percea már túl is van az első légyotton, és részletesen beszámolt szüzessége elvesztéséről.



A román szűz komoly összeget, 50 ezer eurót remélt, hogy tanulmányait folytatni tudja, de a licitálók nem tartották ennyire értékesnek a felkínált portékát. A boldog nyertesnek egy 45 éves olasz üzletembernek így is szívből gratulált a lány, és a bizarr adásvétel mindkettejük megelégedésével végződött.

– Két hétig tartott az aukció – mondta a Closer magazinnak Alina. – 90 font volt a kikiáltási ár, de a rengeteg licitáló már néhány nap múlva felvitte 4.400-ra. A nyertes egy új licitáló volt, aki az árverés legvégéig kivárt. Amikor gratuláltam a 45 éves olasz üzletembernek emailben, meghívott Velencébe és a repülőjegyemet is megvette. Reméltem, hogy egy olyan férfival találkozom, mint a Pretty Womanben.


Alina nem csalódott nagyot, a férfi ugyanis széles mosollyal és csokoládéval várta. Nem akart ajtóstul rontani a házba, ezért városnézésre vitte Alisát.

Az aktusra egy ötcsillagos hotelben került sor.


– Soha nem csináltam még. Nagyon izgultam. Először csókolóztunk, utána levetkőztettük egymást, és megtörtént az aktus. – árulta el az intim részleteket. – Tetszett nekem a férfi, úgyhogy nagyon élveztem a dolgot, annak ellenére, hogy eléggé fájdalmas volt a szűzesség elvesztése. Remélem, hogy találkozunk még, és akkor már nem kérek tőle pénzt. – tette hozzá Alisa.


2010. jan. 6. 21:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenből pénzt csinálnak. :) Szánalmas.
2010. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Ugye? :D

Ez azért már kicsit bizarr...

2010. jan. 6. 21:48
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Ez van.. luxusk*rva
2010. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%
van itt olyan szűz lány aki szeretne keresni néhány tízezrest?
2010. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Fura, mitől változik meg a történetben a lány neve?
2010. jan. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nemtudom lehet nyomtatási hiba..én csak bemásoltam..
2010. jan. 6. 21:50
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem ítélem el. A cikkben azt írják, hogy a tanulmányai folytatásához kellett a pénz. Namost, ha ez így van, akkor inkább sajnálni kéne a csajt, hogy pénz nélkül nincs lehetősége a tanulásra.
2010. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Hát nem mondom elég bizarr pénzkereseti módszer. Bár nem egyedüli eset a történelemben, hiszen a Gésák valamikor pénzért kinálták fel a szüzességüket szintén.
2010. jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%

magyar lányokra hol kell licitálni? :D

F

2010. jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha élveték jól tették de ti gondolhatjátok rosszul a sok licitálóval ellentétbe
2010. jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!