Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hívják azt az érzést ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívják azt az érzést ha máshol érzel valamit mint ahol csinálják? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Voltam egy lánnyal, elég jól el voltunk, a lényeg, hogy befogta a számat, nem emlékszem már miért és én elkezdtem úgy nyalni mintha oda lent nyalnám és mondott egy szót rá megkérdeztem mit jelent és azt mondta, hogy máshol érzi azt amit a tenyerén csinálok, erre a szóra lennék kíváncsi.

2014. júl. 8. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
fantomnak
2014. júl. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valami más szó volt!
2014. júl. 8. 15:46
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg ha jól tudom a fantom érzés, az teljesen oda képzelt érzés nem csak valahonnan máshová átképzelt.
2014. júl. 8. 15:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Asztrálprojekció.
2014. júl. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Más szó volt, és ez amit írtál nem azt jelenti, utána néztem.
2014. júl. 8. 17:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehetett esetleg szinesztézia, bár akkor tévesen használta.
2014. júl. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem az a szó volt, azt hiszem az izom szó szerepelt benne de nem biztos nem voltam épp józan állapotomban.
2014. júl. 9. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!