Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan nyomhatnám el magamban...

Hogyan nyomhatnám el magamban ezt az érzést? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs pasim és nagyon egyedül érzem magam. Nagyon hiányzik, hogy valaki szeressen, meg persze a testiség is. Állandóan ezen jár az eszem, és nem tudom elnyomni magamban, néha már úgy érzem megőrülök. Valami tanács, hogy mit tehetnék? :/ 20/L

2014. márc. 27. 20:21
 1/6 anonim válasza:

Háziállat tartása, új hobbi keresése.

Én is így vagyok egy ideje, most készülök kígyót venni és barkácsolni ezt-azt. 28/F

2014. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
törődj bele,nálam bevált.
2014. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán foglald el magad. Menj szórakozni, barátkozzál stb. Szólíts le idegeneket. Nálam ezek mindig beválnak. :D
2014. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

masztizz :)

segítsek??

2014. márc. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kb. ugyan ebben a helyzetben vagyok 26 evésen srácként, még nem volt barátnőm...

...mikor legjobban meg próbálok nem gondolni rá akkor sikerül egy darabig ... majd meg aznap összefutok véletlenül egy lánnyal akinél sokat s mindhiába próbálkoztam ... ma is megtörtént de ahelyett oda mentem volna hozza inkább igyekeztem, úgy bevásárolni , hogy ne kerüljünk egy polchoz... féltem, hogy ha belezek vele meg jobban elcseszi a napomat (ha beszelek vele akkor szinte biztos , hogy újból randira próbálom hívni vagy ha nem is de akkor is meg jobban hiányozna , hogy legyen valakim, vagy ,hogy o legyen az a valaki )....


... ördögi kör ez ... nehéz kilepni belőle


... ha hiányzik, hogy legyen valaki a legoptimálisabb megoldás , hogy keresel valakit, de betartva azt a szabályt ,hogy nem csak azért jössz össze vele, hogy legyen valakid hanem mert tényleg olyan személy akivel egyébként is össze jönnél, ha nem hiányozna ennyire , hogy legyen valakid

2014. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keríts magadnak egy párt. Ennyi. ;)
2014. márc. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!