Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom feltenni magamnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom feltenni magamnak a tampont. Miért nem?

Figyelt kérdés
Már majdnem teljesen bent van a hüvelyembe, de utána egyszerűen nem megy. Bárhogy próbálom, ráadásul fáj is egy kicsit. Hiába nyomom. egyszerűen nem tudom mit csináljak.
2014. júl. 8. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy olyan rövid legyen a hüvelyed, hogy már elérnéd a méhszájadat. Szűz vagy még? Lehet, hogy a szűzhártyád szorít rá és ezért nem megy tovább.
2014. júl. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, hogy eltévesztetted a lyukat és a segglyukadba akarod feldugni?
2014. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szűz vagyok, de más osztálytársam már megtudja csinálni pedig még köztük is vannak szűzek
2014. júl. 8. 16:24
 4/6 A kérdező kommentje:
ráadásul azt mondják, hogy elvileg a szűzhártya nem számít mert eléggé puha az első menstruáció után
2014. júl. 8. 16:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a mensid első napján vagy, akkor könnyebb. Jobban ki van tágulva és puhább, nedvesebb. Az utolsó napokon még azoknak is tud fájni, akik rendszeresen tampont használnak. Én olyankor már nem is szoktam, csak betétet, mert megőrülnék.
2014. júl. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kend be a tampon felső felét,a legömbölyítettet vazelinnel és úgy már csúszni fog.

És finoman becsusszan a kellemes szűk finom szűz p. ncidba. De ha előtte ny.lja neked valaki,az is segíthet. Esetleg húzogasd a vazelines ujjad a finom kis p.nádban pár élvezésig a tampon bedugás előtt.


23/L

2014. júl. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!