Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szeretnék szexelni, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretnék szexelni, egy ismerős 30-as nővel, hogy fogjak hozzá? Legyek nyílt, és mondjam meg mit szeretnék, vagy próbáljak meg a közelébe férkőzni?

Figyelt kérdés

Az első opció, hogy megmondom neki, hogy milyen szexi, meg ilyenek, ha nem lenne egyértelmű.

19/F



2014. júl. 8. 16:58
 1/4 A kérdező kommentje:
segítsetek légyszi
2014. júl. 8. 19:28
 2/4 anonim ***** válasza:
36 éves nő vagyok. Szerintem azért tedd fel magadnak a kérdést, hogy miért akarsz egy harmincassal szexelni. Lehet, hogy félre értelmezed a jelzéseit. Nekem a múltkor ezért egy 16 éves srácot kellett elhajtanom. Azért mert szexi és rád mosolyog, még nem akar veled lefeküdni. És azért mert harminc akárhány évesen szingli vagy elvált, nem biztos hogy bárki jó neki szex céljából....lehet inkább beszélgetni kéne vele első körben és megismerni.
2014. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de legalább tudnám mi az álláspontja
2014. júl. 9. 00:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt írtam neked: beszélgess vele.....ha nem mersz rákérdezni, akkor hogy akarsz vele szexelni? :-)

Kérdezd meg, bejönnek-e neki a fiatalabb pasik, vagy vannak-e olyan izgalmas vagy tiltott dolgok amiket szívesen kipróbálna....Esetleg utalhatsz rá, hogy a te egyik álmod, hogy egy olyan gyönyörű nővel szexelj mint ő...az a szó hogy "idősebb" el se hagyja a szádat!

2014. júl. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!