Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sok hülye pasinak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok hülye pasinak miért mindig az a csaj kell akit nem kaphatnak meg?

Figyelt kérdés
Akivel meg együtt vannak azokat meg nem becsülik !!
2014. júl. 8. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
fuck logic...-.- egyszóval ilyen a pasi agy..tisztelet a kivételek!!!!
2014. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mert az mindig jobban kell amit nem kaphatsz meg
2014. júl. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

a szomszéd kertje...

meg az új az mindig jobb, aztán kiderül, hogy mégsem... stb stb

eleve van az a "elszórom a magvaimat" ösztön, amivel nap mint nap meg kell küzdenünk

2014. júl. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A sok hülye csajnak hogy juthat ilyen "eszébe"?
2014. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Unalmas az akiért nem kell tenni semmit, csak jön magától
2014. júl. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Magam sem értem ezt a logikát, és sajnos a barátom is ilyen volt anno. Bár én nehezen kapható típus vagyok, mert én nem az a csaj vagyok aki könnyen adja magát, bár tudom nagyképűnek fog tűnni és egy picit az is lesz amit most írok, de én csinos, jó alakú hihetetlen jó csajnak tartom magam, nem vagyok büszke arra hogy nagyképű vagyok de valahogy muszáj vagyok leírni hogy milyen lehetek.


Arra sem vagyok büszke hogy azt kell írjam hogy a barátom kövér, alacsony, visszahúzódó félénk típus, de ezekkel nincs is baj, mert hihetetlen jól el lehet vele beszélgetni és sokat is fogyott az elmúlt időkben amikor még nem ismertük egymást. A munkahelyünkön kezdtünk el beszélgetni amikor leállás volt és csak lődörgés volt az egész gyárban, ő gépkezelőként dolgozik de 2 napig csak úgy a semmiért járt be, én meg irodában vagyok és leginkább adminisztrációs munkát végzek egy anyagkiadó raktárban ahonnan a barátom viszi az árút a fő raktárba.

Na most ugye én rám nagyon nyomulnak a pasik de én mindig is egy olyan srácról álmodtam aki kedves, megbecsül, aranyos, picit félénk, és jól el lehet vele beszélgetni, nem nagy képű, figyelmes, és képes kiállni magáért.

A barátom meg pont ilyen azokon kívül amit korábban már leírtam. Én nagyon szeretem őt, bár picit furcsának tartottam hogy pont én tetszettem meg neki a sok lány közül a munkahelyen és rám kezdett el hajtani, bár az igaz hogy én az elejétől fogva kedves voltam vele és sosem néztem rá csúnyán. Engem már az megfogott nála hogy rám mert nézni és mert mosolyogva lazán sziával köszönni mert 6 évvel idősebb vagyok nála (28 éves vagyok) És sok 18-20 év körüli diák járt már itt diákmunkán nyáron és ők mindig jónapotot köszöntek, meg féltek, nem mosolyogtak, merev fapofát vágtak mindig, és merevek voltak. Engem ez a fajta merevség nagyon taszít nem zavar ha valaki magáz engem mert azért már benne vagyok abba a korban de jobb szeretem ha a velem egykorúak meg a nálam fiatalabbak sziával vagy hellóval köszönnek. Bár nem várom el hogy mindenki mosolyogjon és kedves legyen velem, elég ha csak köszön és ennyi, főleg ha együtt dolgozik valakivel egy munkahelyen. De próbálkoztak már nálam fiatal diákok mert olyan 23 év körülinek tartanak sokan és sokan merevek voltak, zavarba voltak, amit aranyosnak találok de valahogy nem éreztem az hogy összeillenénk és azt főleg nem értettem miért nem olyannal próbálkoznak akik velük egy idősek például és jól el vannak velük mert sok diáklány is volt ám akkor nálunk. A barátom az más eset volt ő majdnem minden lánnyal, nővel elvolt bent, már az tetszett hogy ilyen jól kijött mindenkivel, végül azt akkor nem értettem miért pont nálam próbálkozik be gondolom ez valami vadászösztön a férfiaknál hogy minél szebbet és jobbat fogjanak ki maguknak. Bár a barátomnak elég nagy igényei voltak akkor nem is csodálom hogy eddig miért nem volt barátnője, de azon például nagyon meglepődtem hogy ő odafigyelt a belső értékekre. Próbálkozott egy másik kolléganőmnél mert elején másik szakban volt akkor váltottuk egymást és az a csaj fiatalabb meg szebb is volt nálam, vele is elvoltak mert a csaj mellette volt amolyan segéd aki vitte a papírmunkát, felügyelte az anyagokat hogy a megfelelő helyre kerüljenek meg ő vette fel a munkát és ő adta ki az anyagmozgatónak hogy mit hova stb... De mondta a barátom hogy szép csaj meg kedves, de jellemre nem érezte azt hogy hozzá illő lenne mert olyan semmilyen csaj volt, és mondta hogy neki olyan nő nem kell aki egész nap azzal van elfoglalva mennyire legyen szép, odafigyel a divatra de nagyon, meg folyton az üzleteket járja. Én mondjuk nem ilyen vagyok, átlagosan öltözködöm és én csak havi 1-2 alkalommal megyek el vásárolni és csak akkor ha kell valami, vagy épp újítanék, tehát ilyen ruházat, meg szépségápolási dolgok terén.


De én ugye kedves, aranyos, törődő, segítőkész, és kreatív lány vagyok, akit a barátom keresett pont. Én azért adtam neki esélyt mert éreztem hogy lehet köztünk valami, mert neki is voltak kreatív elképzelései, és hihetetlen ügyes keze volt, rengeteg mindent megcsinált nekem, jó szervező képessége van, logikus gondolkodású, és nagyon jól betudja osztani az idejét. Ha nincs munka szinte sosem látni őt hogy dolgozna mert az elődje akivel elcserélték a műszakjukat az mindig dolgozott mert rosszul osztotta be az idejét.


De nem is ez, hanem akárhova mentünk mindig mondta hogy na ekkor meg ekkor indulunk ha olyan helyre mentünk ahol nem jártunk, gondosan utánanézett merre kell menni, milyen tömegközlekedési eszközt érdemes igénybe venni, vagy ha autóval mentünk akkor is megnézte melyik úton, merre célszerű menni, és ez tetszett igazán hogy nem jött azzal mint a legtöbb pasi hogy jaj odatalálunk hamar aztán a legtöbb idő azzal ment el hogy megtaláljuk a helyes irányt, a barátom nem, utánanézett és kész egyszer nem tévedtünk el, mindig már jóval idő előtt odaértünk a tervezetnél. Volt amikor nagyon ki kellett centiznünk az időt mert megkértem vigyen el orvoshoz de dolgoztunk előtte délelőttös műszakba és még így is hamar odaértünk pedig odafigyelve, normálisan vezet.


De figyelmes, határozott, és nem hagyja magát, eleinte tudom szemét dolog volt de próbáltam rávenni arra hogy legyen papucs mert a legtöbb pasi képes papuccsá változni hogy megkapjon egy lányt, de a barátomba ezt bírom a legjobban hogy ő nem, képes nemet mondani. Egyszerűen udvarias de papucsot nem tudtam csinálni belőle, tehát nem az a fajta akit ki lehet használni, birka türelme van tudja tűrni a dolgokat, de azt sosem hagyja hogy kihasználják. Jó kedvességből segít nekem a munkámba ha van szabadideje meg segít elvinni a szemetet mert ő targoncával járja körbe a gyárat és össze szokta szedni a szemetes zsákokat és úgy viszi el a gyűjtőhelyre, és nekem is ki kell készítenem a bejárathoz ami elég messze van és sokszor kis kocsit vagy békát veszek igénybe rá de a barátom mindig bejött és most is bejön és kiviszi. De másét is persze nem én vagyok a kivétel.


De tényleg önzetlen a viselkedése, és hihetetlen romantikus meg érzékeny fajta ember, de nagyon jó a kiállása és ez tetszik benne.


Mondom furcsa volt hogy pont egy elég magas szintű lánynál próbálkozott nálam persze de megérte a dolgot mert rájöttem hogy ő odafigyel a belső értékekre is, és mondta hogy egy átlagos lányba is szerelmes volt régen akit sajnos nem kaphatott meg valamiért, de ő is kedves, aranyos lány volt.


A barátomnak még régebben amikor elkezdtünk ismerkedni vagy is együtt dolgozni tetszett a műszakunkból egy másik hihetetlen szép lány, de az a csaj bunkó volt vele, meg csicskáztatta akkor a barátom mondta is hogy fáj neki hogy nem lehet csinos barátnője, de ilyen áron nem is kell neki. És ezzel a mondattal már elkönyveltem hogy ő rendes ember, mert nem a külsőt nézi, és nem azt hogy megfektesse a lányt és kalap, hanem ő mindent nézett, és ez nagyon meglepett már hogy ilyennek ítéltem pozitív irányba persze mert igaz hogy pár napja ismertem de a legjobb barátnőmet nem ismertem meg igazán ilyen rövid idő alatt.


Sokan irigykednek ránk, különösen a barátomra hogy egy kis csinos szőkével van együtt, de ő megérdemli mert tudott várni, és nem hagyta magát hogy kihasználják csak azért hogy legyen barátnője és szeresse valaki és mellette csalja.

2014. júl. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 Ember legyen a talpán aki elolvasta a válaszodat :D.Akkor a pasid minden szempontból megtalálta megtalálta a tökéletes nöt a te személyedben.Az ilyen ,,sztorik" adnak reményt a kicsit visszahuzodobb srácoknak.

Kérdezönek: tényleg igy van.Ebben szerepet játszhat a versenyszellem,a ,,vadászat" érzete + az a binyos férfiasság

2014. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!