Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők miért nem tudják felfogni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért nem tudják felfogni, hogy nekem jobb nőket húzogatni, mint egy komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 17:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Idegesítő lehet :( Sajnos sok nő úgy van beprogramozva, hogy nem érti, hogy a laza szexelgetés jobb, mint a komoly kapcsolat, nem képesek lazítani.
2014. júl. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy nem tudják elfogadni? Én akiknek mondom, mind megérti.
2014. júl. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én felfogom, de ez rajtad kívül ki a f**szt érdekel? :D
2014. júl. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

# 3

A környezetemben elég sok mindenkit.

2014. júl. 8. 18:02
 5/20 Költőnő? ***** válasza:
100%

kinek mi köze hozzá?!

úgy élsz ahogy jónak látod

2014. júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Mert a no genetikailag a tartos es stabil kapcsolatra van 'programozva', a ferfi meg a genallomanyanak a minel hatekonyabb... hmm... terjesztesere. Az, hogy te egy erzelmileg 12 eves eretlen tacsko vagy, csak ratesz erre egy lapattal.
2014. júl. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Biztos a stílusod miatt. A huzogatni kifejezés elég bicskanyitogató.

Bár szerintem gyenge jellem az, aki nem tud egy párkapcsolatot fenntartani vagy jobbnak tartja azt, hogy férfik..rvaként viselkedik.

2014. júl. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem ugyan nem zavar, csak az én közelembe ne gyere, legalábbis ne ilyen törekvésekkel! :)
2014. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

# 7

Ilyen fiatalon nem tudom miért kellene lehorgonyoznom magam? Inkább élem az életem és megszerzek annyi nőt, amennyit tudok.

Minden elhalasztott lyuk hiba volna.

2014. júl. 8. 18:15
 10/20 anonim ***** válasza:
18%

Mert mind különlegesnek hiszik magukat és hiába tisztáznánk velük, hogy ők csak egy alkalmi lyukat jelentenek számunkra azt hiszik majd ők megváltoztatnak.

Nem fogadják el, hogy ők csak tucat riblanczok akiket két kedves szóval egy itallal fűzünk be, ha valójában megérnék a kapcsolatot meg kellene értük küzdeni.

2014. júl. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!