Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők miért nem tudják felfogni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért nem tudják felfogni, hogy nekem jobb nőket húzogatni, mint egy komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 17:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A csajok egy része alapból érzelmesebb a pasiknál,és köztük több olyan akad,aki komoly kapcsolatra vágyik már fiatalon is,mert genetikailag így van beprogramozva,plusz ilyen a gondolkodása.Nincs ezzel baj,csak kerüld az ilyen típust,mert csalódni fog benned.Ha átvered,azért,ha elmagyarázod neki,mit akarsz tőle,akkor azért.Éld az életed,de olyan nőket válassz,akiket vonz a kötöttségek nélküli együttlét gondolata.Akin látod a komolyságot,annál ne próbálkozz.Nem fog érteni,te meg megbántod őt.
2014. júl. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
71%

Hát én csak sajnálni tudlak.

Sajnálom az olyan embereket, akiknek az az érték, ha a nőket tárgyként kezelik, és az, hogy minél többet megdugjanak.

Nem baj, a későbbiekben ha ez kitudódik, egy normális nő sem fog veled kezdeni, szóval... : )

2014. júl. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
82%
Mennyire hálás vagyok a sorsnak, hogy az ilyen kis low IQ-s hímribik a közelembe sem jöhetnek. :-)
2014. júl. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

# 13

Azért a magas c-t kivágnád;)

2014. júl. 8. 21:07
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy ki is szoktam, amikor ilyen sudribunkók próbálkoznak. Általában oltani szoktam az ilyen gyökereket, másra úgysem jók. ;-)
2014. júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

jaj 15-ös szeretnéd te ha próbálkozna nálad bárki is. :)

Tipikus randa műfeminista vagy aki senkinek sem kell 100%

2014. júl. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ezt a szánalmas próbálkozásodat a személyeskedésre egy mínusszal értékeltem. ;-)
2014. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Attol fugg. Ha lefekszel valakivel, es utana kozlod vele, hogy "bicsi-bocsi, de csak megdugni kellettel", ne csodalkozz, ha ki van akadva, mert ez egy gerinctelen huzas. De ha egy csajjal elotte letisztazod, hogy csak szexelni akarsz vele, abban en lanykent nem latok kivetnivalot. Ha neked igy jo, ne torodj masokkal. Mellesleg a huzogatnj tenyleg bunko kifejezes.
2014. júl. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. aug. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ez úgy van rendben, ha elmondod neki még a "flörtölős" időszakban. Bár, amennyiben egyéjszakás lányokat szedsz fel a Kraftban, erre nem lesz szükség, érteni fogják. De randizás esetén feltétlen.


Máskülönben (tehát ha nem közlöd) gyáva vagy, aki fél az elutasítástól, és pont ezért nem meri megmondani :)


Légy egyenes és tökös, vannak olyan lányok, akiknek laza kapcsolat kell.

2016. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!