Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miféle női gondolkodás az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miféle női gondolkodás az, hogy jólesik nektek, ha többnyire a férfi keres titeket?

Figyelt kérdés

Beszélgetek már egy ideje egy lánnyal, igaz csak neten (távolság) miatt, azért többnyire kölcsönösen keressük egymást, de tegnap nem kerestem és mai beszélgetésben eljött h ez ilyen női gondolat, h jól esik neki ha keresem, érdeklődök Felőle. Mintha eddig nem figyeltem volna oda rá, meg eddig kora este már beszélgettünk, 2 napja meg majdnem már késő este lép be...:S


Lányok, ha untok már beszélgetni, közlitek vagy nem meritek, esetleg leléptek egyszer csak szótlanul?


2014. júl. 9. 02:51
 1/2 anonim ***** válasza:
én örülök, mikor a fiú keres, mert azt jelenti, hogy eszebe jutottam, de szoktam en is ot. nekem vegulis mindegy, hogy melyikonk keresi a masikat, csak beszeljunk, ez a lenyeg. ha nem vagyok kivancsi egy fiura akkor vagy konkretan megmondom neki, vagy ugy eltunok, hogy tobbet nem hall felolem. szoval az is lehet, hogy elfoglalt es amiatt van ideje csak kesobb beszelgetni, barmi lehetseges. ha akarna, mar siman lerazott volna
2014. júl. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit kell ezen ennyire fennakadni? Nem ismered a nőket, nincs még sok tapasztalatod velük?

Ez a világ rendje. Olyan, mint hogy a nők szülnek.


A nők a passzív felek. Ők az elfogadóak, a befogadóak. Őket kell meghódítani. Náluk kell kezdeményezni. Ennyi.


Fogadd el, ilyen a világ. Ilyenek az emberi ösztönök már százezer éve? Egy millió éve? Ez sosem fog megváltozni, csak esetleg torzulni, de alapvetően mindig ez volt, ez és ez lesz a helyzet. Ezen nem panaszkodni kell, hanem elfogadni. Ez pont olyan, mintha azon akarnál változtatni, hogy az ég kék, vagy a fű zöld. Ne panaszkodj, hanem alkalmazkodj.

2014. júl. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!