Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú azt mondja 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú azt mondja 20 évesen, hogy még sose verte ki, az lehetséges?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne lehetséges? Ez csak manapság olyan nagy divat.

27/F

2010. jan. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
NEM EZ HÜLYESÉG DE LEHET MONDJUK VAN ILYEN DE AZZAL NINCS MINDEN RENDBEN vagy csak valami vallásos valaki ha egyáltalán van ilyen egyszerűen csak tagadja
2010. jan. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Persze ha nincs keze/farka akkor lehet...
2010. jan. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehetségesnek lehetséges, bár erősen kétlem, hogy igaz lenne. kb. 13-14 éves korában ön rá az ember, hogy is kell csinálni.
2010. jan. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sztem lehetetlen...nincs olyan, hogy 20 év alatt egyszer se próbálta ki, egyszer se jött rá, egyszer se lett volna kíváncsi erre...
2010. jan. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na akkor csak hogy tujátok:

Átlag hapsinak 13 - 14 éve korától álmában "magától" is kiürül! Aztán hamarosan rájön hogyan tud ezen "segíteni". Szigorú, fegyelmezett - vallásos - neveltetés esetén ez persze elmaradhat, de akkor jön az első verzió.


Későn érő típusnál ez a dolog akár 17 - 18 éves korra is tolódhat amikor viszont már jellemzően előkerül egy készséges barátnőcske. Tehát van hogy kimarad egy - egy hapsinál ez a korszak. Aztán persze ha még később érő jószág akkor a barátnője meg nem érti mért nem akarja öt a srác - írogat ide a fórumra - mert külön meg kell tanítani a gyereket arra hogy ő hapsi.

2010. jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én 13 körül jöttem rá hogykell és mostanában már nem szoktam, asszem kinőttem belőle. szerintem ilyen fiu nemnagyon van, nem hinnék neki. még a vallásos haver is szokta...

és nem jött 18-19 felé barátnőcske, mert 20 vagyok és még mindig nem volt :( csak majdnem :( de már csak ritkán csinálom, heti 1-2x max.

szal: elvileg lehetséges, én nem hinném el neki semmi esetre sem

2010. jan. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan fiú ismerősöm, aki már elmúlt 18 éves és még sose verte ki. Éjszakai magömlése már sokszor volt, de ennek ellenére se akarja kiverni. Mondjuk én nem értem őt, hogy ez miért jó neki, nem tudja mit hagy ki xD
2010. jan. 8. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nehéz elhinni hogy van ilyen. én NAGYON későn érő vagyok, de 13 éves korom óta rendszeresen kiverem.
2010. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az lehetséges, de a sok spermátol tuti szét durrant már a a hímvesszője,ha ez nem történt meg, akkor a sperma az agyára ment az tuti ez nem egészséges....
2010. jan. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!