Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nyomulás ha minden nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nyomulás ha minden nap keresek egy fiút? 15/l

Figyelt kérdés
vagy skype vagy facebook,nem régóta ismerjük egymást, meg találkozni is fogunk, csak nyomulásnak érzem ha minden nap keresem. ő is szokott írni csak ritkábban, félénk, azt mondja nem akar zavarni
2014. júl. 9. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
ne te írj neki. várd h ő keressen
2014. júl. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vannak félénk pasik is, tudok rá példát mondani h abból lett vmi h a csaj kereste többet a pasit mert kicsit önbizalomhiányos volt, persze kérdés h ezekkel a pasikkal mit lehet kezdeni a továbbiakban....
2014. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hetente hagyj ki összesen 2 napot. mondjuk hétfőt, és csütörtököt :D és amikor másnak írsz rá ak lesd meg mi lesz a reakciója. én is voltam hasonló helyzetben kérdező. lehet h nehéz lesz kibírni (23F
2014. júl. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Beniy ***** válasza:
Ha azt csinálod, amit az 1-es írt, akkor az a legjobb módja, hogy otthagyjon. :) Írj csak neki nyugodtan, nem nyomulás. Vagy ha nagyon félsz, hogy annak veszi, akkor már az elején magyarázd el a szitut. :)
2014. júl. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én imádnám... nincs kedved nyomulni rám? :))
2014. júl. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kösz nem:D
2014. júl. 9. 19:26
 7/7 A kérdező kommentje:
a többiek válaszát pedig köszönöm :)
2014. júl. 9. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!