Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó jel? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó jel? Mit tegyek még?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki bejön nekem. Tegnap ráírtam, mivel nagyon éreztem, hogy bejövök neki a viselkedése alapján. Nagyon aranyos volt, sokat kérdezett felőlem. Azt mondta, el akar hívni egy buliba, illetve azt mondta, szép vagyok. :) Nagyon örültem. És azt is mondta, hogy majd ír, mert elmehetnénk sétálni. Azóta se írt... Én pedig még egyszer nem akarok rá írni, mert az gázos lenne...:) Szerintetek ezek alapján bejöhetek neki? Ha a fiúk megígérik, hogy írnak, akkor fognak is?
2014. júl. 9. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet. Azért megkérdezheted, hogy akkor van-e kedve sétálni. Szerintem egyáltalán nem lenne gáz.
2014. júl. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 -=Koldus=- ***** válasza:
Úristen. Már 1 teljes nap eltelt és még nem írt? Ne már, komolyan. Ha akar írni, akkor majd írni fog. Szerintem ne írj. Ha nem válaszol huzamosabb ideig akkor nem tetszel neki, ennyi.
2014. júl. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem majd fog írni! Csak most legalábbis nálunk esős idő van ilyenkor a párom nem szeret sétálni ezért nem is megyünk! Lehet mg várja a jó időt!
2014. júl. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha Te írtál neki 1. akkor most várj egy kicsit. Ha érdeklődő volt és bókolt biztos tetszel neki, de lehet hogy csak kedves, szóval óvatosan^^ Sok sikert, remélem hamar írni fog :)
2014. júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!