Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ne öljem meg magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ne öljem meg magam?

Figyelt kérdés
Elöljáróban elmondom, hogy nem szeretném magam sajnáltatni. Voltam már orvosnál, szedtem gyógyszereket, elméletileg depresszióm van. Sok barátom van, sokan szoktak udvarolni, nincs bajom a külsőmmel. Történtek az életemben elég durva dolgok, de semmi értelme nem lenne ide leírni, jó mélyre elástam magamban. Semmi újat nem tud mutatni az élet. Felkelek, felöltözök, elmegyek suliba, 5 év múlva majd munkába, találkozok ezzel-azzal, nevetek, sírok, elmegyek szórakozni, de közben minden üres. Maximum lesz egy férjem, aztán 10 év után megunjuk egymást. Annyira nincsenek már érzéseim, már semmi sem lep meg. Nem depresszióból ölném meg magam, de unom az életet, az embereket.
2014. júl. 9. 21:39
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Mert mondjuk csak egy életed van ?!
2014. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
"Maximum lesz egy férjem, aztán 10 év után megunjuk egymást" - miért kell ennyire pesszimistának lenni? Ez itt a baj!
2014. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
24%

háhá:D


bocs köcsög vagyok és nem mondom meg a megoldást

2014. júl. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

Na ez lenne érzelmek nélkül! Meg az örök életnél! Jól olvassátok el az utolsó mondatot.

Semmit nem tehetsz. Csak segíteni tudsz másoknak. Láttad mit tudnak tenni. Ezt kell megakadályozni.

2014. júl. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Ez nem pesszimizmus, realizmus. 3-ból 2 házasság válással végződik.
2014. júl. 9. 21:42
 6/39 anonim ***** válasza:
Azt hittem fiú írta a kérdést, ráadásul külsőd is rendben....végülis egyszer meg kell halni
2014. júl. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Mert hiányozni fogsz sok embernek a környezetedböl. Mert elöted az élet. Mert még bármi történhet veled. Pozitiv dolgok is! Mert hülyeség az öngyilkosság.
2014. júl. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy túlságosan sötéten látod a világot és hiába mutatnék én neked színeset te úgy is csak a szürkét látnád meg belőle.

Tanács: tűzz ki célokat és barátok, barátok, barátok!

2014. júl. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Ha a magad szemszögéből rossz is az egész, akkor gondolj bele abba hogy mennyire fontos vagy azoknak az embereknek akik közel állnak hozzád. Lehet hogy a sokmilliárd élő emberből csak egy vagy, de sokaknak fontos vagy, ebben biztos vagyok, még így ismeretlenül is!
2014. júl. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
és honnan tudod hogy a tiétek fog válással végződni pont? hülyeség!
2014. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!