Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 17 éves legjobb barátnőm 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 17 éves legjobb barátnőm 4 hónapos terhes, senkinek nem mondta el csak nekem. Na most mi legyen?

Figyelt kérdés
A baràtja pedig megcsalta. Szegény nagyon kétségbe van esve, a szüleinek nem meri elmondani biztos, hogy kitagadnák (tudom súlyos ezt mondani de tényleg így van), én befogadnám a szüleim biztos megengednék nagyon szeretik őt, a szülei háza baromi nagy még nem voltam ott csak ő nálunk. De ez lényegtelen. Ja és az egészben a pech, (elég komoly suliba járunk) már párszor így is majdnem kirúgták de így már biztos.

2014. júl. 10. 13:37
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Tudom teljesen igazatok van, de a fiú a szüleim számára sem ismeretlen, mert mielőtt összejött a barátnőmmel meg próbált leteperni. Tudom néha én is elgondolkozom, hogy lehetek ilyenek között, én nem ilyen vagyok. Ugyanúgy 17 éves vagyok sokak szerint szép lány, már nyertem szépségversenyt is de pasim nem volt soha. Szexelni se szexeltem még. Sőt csókom sem volt igazi. A barátnőm sokkal bevállalósabb mint én. De amúgy amikor terhes lett a szüzességét is ott vesztette el.
2014. júl. 10. 14:03
 12/21 anonim ***** válasza:
61%

Az jó .Szűzből terhes.Tènyleg bevállalós :)

Az előző vagyok (a kérdező előtti).

2014. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Azt sem tudom, hogy lehet ilyen felelőtlen. Azt mondta ivott, de az szerintem nem mentség. Minek kell neki 17 évesen bepiálni? Persze coctailt én is iszok meg martinit, de nemviszem el a suliba és ezeket is csak ritkán fogyasztom.
2014. júl. 10. 14:19
 14/21 anonim ***** válasza:

#12/13-as vagyok

Mellesleg 25vagyok és 5hónapos terhes.

Rajtam 2hónaposan látsott,hogy terhes vok.

2014. júl. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Rajta csak egy kicsit látszik de már vett has le szorítót vagy tudom is én mit.
2014. júl. 10. 15:49
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

"Rajta csak egy kicsit látszik de már vett has le szorítót vagy tudom is én mit."

Hasszorító terhesen? Csak gratulálni tudok a barátnődnek!...No comment inkább.

2014. júl. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#14-es vok

Ne vegyen fel has szorítót,mert elmegy a gyereke!!!!!

2014. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Hát már annyira megőrült (és tudom, hogy csúny kimondani) de nem hiszem, hogy zavarná, már azt is mondta, hogy megöli magát.
2014. júl. 10. 21:02
 19/21 anonim ***** válasza:
58%

Szegény :( Ilyenkor sajnálom, hogy nincsenek normális szülei :(

Pedig biztos, hogy nagyon rendes lány, és nagyszerű barát lehet.

2014. júl. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%
Szegény :( Akármennyire is hülye volt, azért tudom sajnálni. Főleg a picit. Azóta történt valami?
2014. júl. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!