Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így változnak a pasik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így változnak a pasik a tapasztalatok által?

Figyelt kérdés

Régebben még komoly kapcsolatot szerettem volna, de elég hamar rájöttem, hogy erre nem nagyon vevők a korombéli lányok. Voltak átverések, szép számmal stb.

Aztán szépen gyűjtögettem a tapasztalataimat és évek alatt teljesen megváltozott a nézőpontom. (5 évről van szó)


Már én nem szeretnék komoly kapcsolatot, és ami azt illeti kritikus is lettem. Ha úgy érzem, hogy van amit az előző barátjának megtett nekem nem (pl. az anál szex, ha már szóba került más kérdések kapcsán), akkor gond nélkül kidobom.

Megszűnt a türelmem, megértő sem vagyok többé. És ami az illeti talán felszínes is lettem.


Nem érzek gyűlöletet vagy haragot, inkább az van, hogy nem tudok igazi mély szeretetet és kötődést érezni az eddigi tapasztalataim miatt.


Elképzelhető, hogy így lesznek a "csúnya, gonosz pasik" a rendes pasikból?


2014. júl. 10. 19:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Miért vannak előítéleteid a melegekkel kapcsolatban?
2014. júl. 13. 08:19
 12/13 anonim ***** válasza:
Jellemgyenge vagy, ez nem a nők hibája.
2014. júl. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mérges vagy. Nem voltam ilyen helyzetben, nem tudom mi a kiút, szerintem hanyagolnod kellene bármilyen kapcsolatot egy időre. És utána belevágni ismét.


Azonban amit írtál, meg amit írt az egyik válaszoló, hogy manapság ilyenek a lányok, nem igaz. Ha te is így kezeled, ilyenné válnak. Ha te is olyan leszel, mint amilyenek veled voltak, ők is csalódnak.

Én már régóta együtt vagyok a barátnőmmel, nem felszínesen szeret, hanem önmagamért.

Kívánom, hogy te is találd meg a békéd!


Válaszolva a kérdésre, IGEN így lesznek sajnos :( Azonban ezen nincs mit szégyellned, erről nem te tehetsz! Vannak olyan "csúnya, gonosz pasik" akik alapból így kezdik.

2015. szept. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!