Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik azok a (fájdalmas) tapaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a (fájdalmas) tapasztalatok, amiket eddigi kapcsolataid által szereztél?

Figyelt kérdés
Bármi érdekel!
2010. dec. 22. 08:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a lány, akit szerettem, feldobott a zsaruknál, és előzetesben ültem miatta...
2010. dec. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kriszti83 ***** válasza:
Megcsalás, hazugság.
2010. dec. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
sajnálom:( arra is kíváncsi lennék, hogy mit tanultatok belőle
2010. dec. 22. 09:01
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik, hogy amikor ott voltam vele/neki túl természetesnek vette az egészet és konkrétan le*zart... Mindig minden fontosabb volt mint én. Pedig én érte mindent megtettem, kiálltam mellette, szerettem, óvtam, megbecsültem, de úgy látszik ez kevés a mai férfiaknak.

Úgy gondolta, hogy én csak beszélek neki, és úgyse fogom elhagyni, mert szeretem. Amikor meg bekövetkezett a baj, már késő volt kapálózni...

Sajnálom, hogy csak akkor jó egy ember amikor már nincs és nem is lehet többé.


Mindenesetre remélem ő tanult belőle, és sajnálom, hogy így ért véget kettőnk között.


A lényeg az, hogy ami nem megy nem kell erőltetni. Egy ember kevés egy kapcsolathoz!

2010. dec. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy hülyének nézett 4 év együttlét után. Hozott haza egy Lányt bemutatni, hogy egy nagyon jó munkatársa és barátja is egyben, úgyhogy többször fogom látni otthon.Na gondolhatjátok, hogy nem csak egy haver barátnő volt. Első nap levágtam mondjuk, mert a szemükkel nem tudtak hazudni. Lazán kihajítottam a némbert a lakásból. De később másik Lánnyal csalt meg, akit szintúgy hazahozott,csak akkor már mikor mentem haza egyik nap, a cuccaim dobozban voltak és a Lány ruhái a saját szekrényemben. :( Semmit nem vihettem el a közös albérletünkből, mert még a zárat is kicserélték, mire meg tudtam szervezni a költözésemet! Néhány cuccomat (ruhák,konyhai eszközök) Ők ketten pakolták össze,és kirakták a kamrába. :( Azóta egyszerűen nem tudok pasiban megbízni, 2 éve küszködök egy teljes értékű kapcsolat felépítésében, de egyszer sem sikerült,mert dobnak a bizalom hiány miatt. :(
2010. dec. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy kedves utolsó? Amit leírtál hááát, csak tátottam a számat...

Nekem amúgy az volt a legrosszabb, mikor 6 év után kiderült, hogy nem volt boldog mellettem, és hogy 1 évig másba volt szerelmes, én meg nem láttam tisztán mert én is az voltam csak én belé..., vagy amikor megmondta, hogy szeret belém rúgni, és lelkileg terrorizálni, az is jó volt, más nem volt ilyen többi kapcsolatom nagyon jó, a mostani meg pláne :)

2010. dec. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26 vagyok!
2010. dec. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Verbális és fizikai erőszak,megalázás,és megcsalás.18/L
2010. dec. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Lelkileg:

Nem szabad megbízni senkiben, nem szabad egyszerre túl sokat áldozni a másikért, nem szabad elvakultan szeretni.

Ne hallgass a rosszmájú megjegyzésekre, fogd fel idővel a jeleket, hogy megcsalnak. Bármit vágjanak is a fejedhez, nem szabad mást tenned, mint amit te szeretnél.

Testileg:

Fél év alatt csak 3-4 alkalommal feküdtünk le, mindegyik iszonyúan fájt.

Jó oldal:

Megtanultam profin orgazmust színlelni, megerősödtem lelkileg.

17L

2010. dec. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kriszti83 ***** válasza:
Megtanultam, hogy mindennek oka van. Egy kapcsolatba folyamatosan fektess rengeteg energiát. Sose bízz meg senkiben 100%-ig, járj nyitott szemmel, fogd a jeleket.
2010. dec. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!