Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek igy meg vonzó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek igy meg vonzó?

Figyelt kérdés
16eves lany vagyok, nemsokára 17. csomellem van es, az eddigi partnereim, előtt nem, mertem, levenni a melltartót, de meguntam hogy a gatlqsaim miatt neem, tudok rendes szexuális életet élni.ztmondjak szep, vonzó arcom van. Kicsi pocak es egy edzett kerek fenek mellett olyan visszataszító. Mindenstimmel magamon, es mindent szeretek de a mellem, káosz. Mit tegyek hogy lekuzdjem a gatlasomat,es a mellemhez es ezzel együtt igy hozzam,hogy altok,fiuk ?es ettol meg kívánatos tudok maradni?aaa
2014. júl. 11. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szexi vagy :)
2014. júl. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerinted ez ami számít? ha elhagy valaki ezért a "hibádért" az nem is szeretett! az ember a test az elme és a lélek kombinációja...ha a tested egy ilyen része miatt elhagy akkor jobban is jártál! azt keresd meg aki téged szeret és nem a melleidet meg a fenekedet akarja csak birtokolni!

21F

2014. júl. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Küldj képet és pontozlak.
2014. júl. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló,nekem,nem ez az ami számít de a mai fiúknak igen.es egyszeruen nevettsegesnek,érzem magam ilyen mellekkel..
2014. júl. 11. 09:30
 5/9 anonim ***** válasza:

kérlek olvasd el a hozzászólásom megint :) szerinted ez számít nekünk? szerintem tévedsz :) nem nyilatkozom a többiekről de leírom én mit keresek egy lányban:


Pozitív külső tulajdonságok:

- babaarc

- mosolygós (őszinte, meleg, szeretettel teli)

- hosszú kiengedett haj (akár fenékig érő)

- nőiesen telt (legyen mit fogni rajta!)

- nincs smink, tetkó, piercing

- igényes (tiszta, ápolt, nem elhanyagolt, nem szakadt ruhákban jár)

- szolidabban öltözik (nem ribisen)


Pozitív belső tulajdonságok: (anyáskodó típus)

- kedves

- gondoskodó

- odaadó

- önfeláldozó

- féltő

- figyelmes

- türelmes

- önzetlen

- megértő

- bújós

- szeretettel teli

- szeretetre éhes

- szerény

- csendes

- hűséges

- ragaszkodó

- őszinte

- érett gondolkodású, de tud kicsit gyerekes is lenni

- komoly, de tud viccelődni is

- vannak céljai


Negatív dolgok:

- ápolatlan

- nyávogós

- hisztis

- önző

- beképzelt

- egoista

- buta

- hűtlen

- sértődős

- erőszakos

- akaratos

- titkolózós

- nem őszinte

- kétszínű


ezekből a legfontosabbak a pozitív belső tulajdonságok! minél több meg van belül annál jobban engedek a külsőből! a külsőn azt nézem csak amit felsoroltam, és azokból engedek ha meg vannak a belső adottságok, a többi nem érdekel, elfogadom olyannak amilyen!

2014. júl. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Barcsak mindenki igy állna hozzá.igazabol én egy 170cm magam,60kg os élénk zold szemű,fekete fenékig ero fényes hajú ,mindig mosolygós csajszi vagyok.nagyon bujos vagyok es nagyon törődő.mindig jókedvem van es mindig viccelodom.nagyon társasági ember vagyok. Hatalmas szempilláim vannak es pici csokos szam.mindig csak pozotivumokat kapok,leszámítva a rosszindulatú bunkó parasztokat.igazabol meg vagyok elégedve magammal mert sokat is teszek ezért:)csak annyira rossz hogy van rajtam,egy testi hiba amit egyszeruen nem,biroknelfogadnibes nem is birok vele együtt élni.
2014. júl. 11. 09:46
 7/9 anonim ***** válasza:
lehet ez egy partneredet sem zavarta volna, csak neked okoz problémát...próbáld meg elfogadni :)
2014. júl. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Senki se tökéletes mindenkinek vannak hibái, vagy amit nem szeret a testén! De ha szeret vki akkor úgy fogad el ahogy vagy! Tudom ezt nehéz most elhinni, de így van! egy kis önbizalom :)
2014. júl. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jól nézhetsz ki! Megismernélek! Képet priviben?
2014. júl. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!