Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire sokan szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire sokan szeretik, ha egy lánynak izmos a lába, vádlija? Miért olyan vonzó ez?

Figyelt kérdés

A tavasz, de főleg nyár óta sok megjegyzést és dicséretet kapok általában a baráti körömből, hogy milyen izmos a vádlim. Sokat edzek a lábamra, és valóban meg is látszik egy kicsit. De még szeretnék izmosabb lábakat, nagyjából olyanokat, mint a képeken.

Ez még vonzó szerintetek?

[link]

[link]



2014. júl. 11. 13:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem is kőkemény, izmos a lábam, de vékony, és egyenes. Nincsenek ilyen durva izomkitüremkedés. Az a jó izom, amikor hosszú idő alatt éred el, nem pedig kemény súlyoktól hamar, mert nem feszes lesz a lábad, hanem ilyen csúnya.
2014. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Ha egy csaj alacsony, akkor is inkább vékony legyen, mint ilyen kis izom-pitbull.
2014. júl. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
27%

Ne legyen rajta ilyen "izomkitüremkedés". Furán is néznél ki, ha csak a vádlid lenne kidolgozott, hasadon meg egyéb helyeken meg semmi. Ez már tényleg nagyon durva.

[link]

Az ilyen szép, vékony, nőies vádlit szeretika fiúk.

2014. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Fúj, dehogy szeretjük. Én nem szeretem. Nekem ilyen a vádlim, genetika. Magamon is utálom, hát még egy lányon...
2014. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
66%

Nekem bejonne, de te valszeg ugysem fogod tudni ezt elerni. Kell hozza egy jo genetika, meg lehet nemi mas okossag is. De amugy van egy reteg, akinek szinten bejonne ez a szint is, masnak meg nem, szal nem lehet olyat mondani, hogy a ferfiaknak altalaban mi jon be.


Az a jo izmos-csunyaizmos hozzaszolo meg marhasagokat beszel.

2014. júl. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Hmm, akkor mégsem annyira vonzó. Mindegy, nekem valahogy tetszik. :) Legfeljebb 1-2 év múlva majd hányingert fogok kelteni az emberekben. :D
2014. júl. 11. 14:07
 17/27 anonim ***** válasza:

Szerintem király az izmos vádli. Az egyik legszebb szerintem Szabó Melindának van. :D


[link]


Küldhetsz a Tiédről képet. ;)

2014. júl. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
ez már elég durva..
2014. júl. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Az enyémről legfeljebb csak úgy szeretnék küldeni képet, ha megmondjátok, hogy hová valósiak vagytok.

2014. júl. 11. 14:53
 20/27 anonim ***** válasza:
Nem értem a logikát, bármit hazudhatunk, hogy honnan vagyunk.
2014. júl. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!