Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell kis tinilányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell kis tinilányokkal versengenem? Minden férfi pedofil? 28N

Figyelt kérdés
Tetszik a munkahelyemen egy pasi. Minden rendben ment egészen addig amíg nem jöttek hozzánk a közösségi szolgálatos lányok. Ki van nyalva a fenekük, a férfi minden munkát amit rájuk bízok megcsinálja helyettük. 16 és 17 éves lányról van szó! Folyamatosan megy a bájolgás, célozgatás. Mi van a férfiakkal mostanság?
2014. júl. 12. 18:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát kérdezőcsaj, én kb annyi idős pasi vagyok, mint te.

És azt vettem észre, hogy a korombeli nők már mind házasak, akiktől szeretnék, vagy szerettem volna bármit is.

Van egy 20 éves nő, aki talán jó lesz velem, de ő sem biztos. Szóval én most ezért vagyok így. Alapjában nem érdekelne, hogy 30 vagy 16. De valahogy a normálisabb nők, akiket eddig láttam, mind foglaltak volta, annyi idősen, mint amennyi mi vagyunk.

2014. júl. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen dokumentumfilm: Minden férfi pedofil. Abban is ott van a válasz.


Ez egy belénk kódolt dolog, hogy tetszik a fiatalság.

2014. júl. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Korábban is feltetted már ezt a kérdést csak akkor annyival volt más a sztori, hogy nem egy pasiról volt szó, és azért zavart mert feleségük és gyerekekük is volt az illetôknek.


Maximum efebofil lehetne a férfi, de az is csak akkor ha kizárólag a tinikhez vonzódik.

Természetes, hogy így viselkednek. A komolyabb érett nôk általában nem adják könnyen magukat, a 16 éveseknek meg egy kis túlzással elég pár kedves szó és már dughatóak is.

2014. júl. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
61%

"Miért kell kis tinilányokkal versengenem?"


Mert öreg vagy, ronda és löttyedt.

2014. júl. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Csak a féltékenység beszél belőled.Nem kellhetünk mindenkinek fogadd el.:D Nem veled van a baj,biztos mindenüket kiteszik vagy mittomén.
2014. aug. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!