Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Könnyűvérűnek nézitek azokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyűvérűnek nézitek azokat a lányokat, akik bulikban ezt teszik? Mi a véleményetek róla, ettől már rib! nek tituláljátok?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, pár hónapja ért véget az első komoly,2 éves kapcsolatom. Előtte nem igazán jártam sehova,nem is nagyon ismerkedtem,de most,hogy vége lett rájöttem,hogy hiányzik nekem a szórakozás,az ismerkedés, barátok szerzése stb, ami 2 évig szinte teljesen kimaradt az életemből.

Mivel más lehetőség a közelben nincs(pl táncokat tanulni,köszönhetően a helynek,ahol élek)ezért szórakozni csak a bulik vannak,ahova mostanában elszoktunk járni a barátnőimmel.Nem vagyok egy partypitsa,normálisan öltözködöm,nincs kint mindenem(mellem kicsi,nincs mit mutogassak)a lábam szép hosszú ezért max rövidnadrágot vagy ruhát veszek fel.


Múltkor is ott voltunk, aztán odajött hozzánk egy fiú,akit nem ismertünk,bemutatkozott, majd láthatóan rám kezdett nyomulni. Táncoltunk,egyre közelebb jött,kicsit beszélgettünk, majd valahogyan észrevette,hogy szégyellem magam(sosem voltam még ilyen helyzetben)és ezt szóvá is tette. Én erre annál inkább meg akartam mutatni, hogy ez nem igaz,és mikor meg akart csókolni hagytam magam.Nem volt rossz, sőt,és a fiú is nagyon jól nézett ki,de akkor döbbentem rá,hogy hoppá,egy idegennel csókolóztam.Az este folyamán még akart volna,de én nem,aztán kérdezte,hogy ennyi volt?Mondtam,hogy igen, az előbb megmutattam,hogy nem vagyok szégyellős.


Utána kicsit rosszul éreztem magam,mert még sosem csináltam ilyet,és az jutott eszembe,hogy emiatt majd rib!nek néznek,aki idegennel smárol.Viszont ha szingli vagyok,akkor ezzel nincs probléma,nem?Többet, pl tapit vagy még annál is többet nem engednék ez biztos,csak csókot.

Viszont ha bejön a srác és elcsattan a csók, nem fogják azt hinni,hogy mennyire könnyűvérű vagyok, és talán egy rendes srác aki nekem is bejön az már nem kezdeményezne nálam?

Érdekel erről az egészről a véleményetek.Remélem nem gondoltok egy buta kis libának,de eddig olyan volt,mintha nem kezdtem volna el 'élni'és teljesen zárkózott voltam.

Várom a válaszaitokat.


2014. júl. 13. 13:24
 1/7 Kerida ***** válasza:
60%

Ribinek nem de gyereknek mindenképp néznek...


Erre csak azt lehet mondani: tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!


Aki belemegy a csókba az utána teljesen feleslegesen szüzieskedik utána.

2014. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
már volt ez a kérdés
2014. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csókot engedsz, de tapit nem? Hát nem tudom, én előbb engednék tapit.. Egyébként nem vagy r.banc.
2014. júl. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
ribiiiiiiiii
2014. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha állandóan idegenekkel csókolóznál, akkor lennél az.

Így nem, a történetedből is látszik, hogy normális vagy és nem akarsz k*rváskodni.

2014. júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy rbnc. De a te helyedben mikor megkérdezte, hogy ennyit volt? Azt mondtam volna, hogy hívj randira előb . Aki még azt mondja, hogy ri!bi vagy arra ne figyelj, mert vannak olyanok akik csak azzert is az igazság ellentétjet mondják.
2014. júl. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bejön a fiú, smárolsz vele, aztáb semmi...

Nem vagy ribi, csak nagyon gyerek. Az elsőnek teljesen igaza van.

2014. júl. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!