Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a lányok, akik régebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akik régebben nem voltak szépek, de mostanra kikupálódtak, elfelejtik azt, hogy korábban, hogy néztek ki, honnan indultak, vagy puszta bosszúvágy dolgozik bennük a hímneműek iránt és emiatt szelektálnak?

Figyelt kérdés
Nem tudják a sikerüket a helyén kezelni?
2014. júl. 14. 00:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Mert a múltban kell élni ember? Nem tudtam! :D
2014. júl. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Személyiségfüggő, de sokan nem tudnak túllépni a múltbeli sérelmeken. :/
2014. júl. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én csak arra akarok célozni, hogy csínján kéne bánniuk a helyzetükkel, mert simán lehet, hogy pár év múlva ismét olyan lesz, mint amilyen egykoron volt.
2014. júl. 14. 01:01
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
2014. júl. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


ezt olvasd el!!


de itt a kommentem onnan:


DrBorsó nevű felhasználó válasza:

Kövér voltam, csúnya voltam, szürke egér, csendes, szerény- de nekem mindig voltak barátaim. Mindig mindenki normális volt velem, mert kedves voltam.

Aztán, kikupálódtam- csodálkozva bámulnak, hogy te ugyanaz a lány vagy?

Nem hiszik el. Alig ismernek meg. Csak dícsérnek. És ahogy beszélünk, jól esik, mikor azt mondják: "Te ugyanolyan kedves maradtál!"

Meg kell őrizni egy kicsit a múltbéli énedet. Sose felejtsd el, honnan jöttél!

2014. júl. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Erről van szó. Engem nemrégiben kosarazott ki egykori évfolyamtársnőm, aki régen igencsak duci volt, viszont arca nagyon szép. Mostanra egy tízes skálán legalább négy szintet lépett felfele. És most direkt nem magamat írom, de egy hozzám hasonló srácért akkoriban a két kezét összetette volna.
2014. júl. 14. 01:20
 7/11 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy abban az esetben meg tudnám érteni az ilyen lányok frusztrációját, amennyiben szekálták volna őket akkoriban. Akiről én írtam nem ebben a papucsban járt, tehát nem értem mire fel ez a királynősdi. Ha lenne egy kis önkritikája és normálisan tudná kezelni a sikerét, akkor tudná, hogy mi volt akkoriban a hiba.
2014. júl. 14. 01:27
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem itt egyedül a kérdező frusztrált.

Engem sokat gúnyoltak a szeplőim miatt, aztán 16 évesen megtanultam, hogy a szeplő bizony nagyon is szexi. Azóta is szeretem magamon, és várom az első napsugarakat, mikor jönnek már ki még jobban.

Csak mert engem gúnyoltak, még nem jelenti azt, hogy olyanokkal is le kelljen állnom, akik sem külsőre, sem belsőre nem vonzanak. Ez nem királynősdi. Nyilván van oka, hogy te is csak most próbálkoztál be az évfolyamtársnődnél, nem akkor, amikor még duci volt....

2014. júl. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Neee, ezt nem mondhatod komolyan. :D Még te legyél ajándék neki?

Felé se néztél, mikor duci volt, most meg hogy lefogyott elvárnád, hogy azonnal szétrakja neked a lábát? :D Aztán felháborodsz, ha elküld a francba?

Nem vagy ép, kincsem.

2014. júl. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mint írtam: Akinek van önkritikája, szégyenérzete, az tudja, hogy mi volt korábban a hibája, amiért nem volt sikeres.

A másik dolog pedig: Belülről sosem változik meg az ember. Felvehet egy álarcot, bebeszélheti magának, hogy ő most gyökeres változáson megy keresztül, de úgysem fog neki sikerülni. Előbb-utóbb úgy is belebukik, rosszabb esetben két szék közé esik, amikor már annak sem kell, aki szívesen elfogadta volna.

2014. júl. 14. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!