Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Naív voltam és úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naív voltam és úgy érzem kihasznált, hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés
velem egy idős srácot már évek óta ismerem. az utóbbi időben kezdtünk el csak jobban megismerkedni, érdeklődni egymás iránt. összejöttünk egy buliba. randizgattunk. csodaszép napokat zárhattam magam mögött, amíg le nem feküdtem vele. majd rá egy hétre dobott. nem votl megbeszélve semmi, hogy járunk, de úgy neveztük h alakulóban van. tudtam végig h hiányzik a kommunikáció közünk és h pár dologról beszélnünk kellen. kihívtam , mert 4 napig nem keresett, akartam vele dumálni mert nekem nem volt így jó. erre meg ő dobott azzal a dumával h nem fer velem szemben, hogy neki 4 napig én nem hiányoztam. nem voltam szerelmes, de bíztam benne. és h szex után ( szerintem második alkaloma volt neki ez csak és én kitettem magamért teljesen) 4 napra azt a jelzőt próbálta használni , hogy "szakítani akar", holott nem is jártunk. nem tudom, hogyan bosszúlhatnám meg, vagy tegyem túl magam rajta.

2014. jan. 10. 01:51
 1/8 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Lesz még ilyen alkalom drágám... ne sajnálkozz. Fiatalon ez a legtöbb lánnyal megesik... majd megtanulják felhúzni maguk köré a védelmi vonalakat... Amit úgy hívnak hogy ne add magad könnyen. Ha meg akarod bosszulni akkor szólj apunak... Vagy kérd meg egy barátnődet hogy jöjjön össze vele és az ágyban kötözze ki a palit.. majd bejösz te is a szobába és ostorral jól megcsapkodjátok a faszát...LÉGY KREATÍV:)
2014. jan. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

lefekszel velem sokszor. rosszul fog neki esni, hogy egy kétszer idősebb csávó 10x tovább bírja mint ő és ki is tud elégíteni.


hazudhatod azt is, hogy kicsi a farka

2014. jan. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell bosszúskodni,majd hozzászoksz az érzéshez,felejtsd el
2014. jan. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Johny88 ***** válasza:
53%
Bocsáss meg, de te hány éves vagy?
2014. jan. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
holnap este nincs kedved filmezni? annyira tetszel!:)
2014. jan. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"csodaszép napokat zárhattam magam mögött, amíg le nem feküdtem vele. "


Ezt úgy kell érteni, hogy pár nap után lefeküdtél vele? Miért, ha még csak szerelmes sem voltál? Hogy tervezed, minden fiúval le fogsz feküdni pár nap után aki kicsit is tetszik? Nem volna jobb várni a dugással addig, amíg kiismeritek egymást és az alapján el tudnád dönteni, hogy akarsz-e kapcsolatot az adott fiúval..?

2014. jan. 10. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 menta34 ***** válasza:
0%

A kihasználás érzés egy csapda, amit a nők saját maguknak állítanak, amikor nem azért vannak egy férfival mert szeretik és/vagy kívánják, hanem mert akarnak valamit.


Szerencsétlen srác, én sajnálom. Arra pl. nem gondolsz, hogy mint ahogy te is írtad tapasztalatlan volt és megerősítést várt a szex után, hogy érdekes számodra? egyszerű kommunikációs hiba.


Köv. verzió, hogy a nagy pofád ellenére szar voltál az ágyban, megpróbáltátok nem ment. Ez megint nem hibája senkinek.


Mindemellett nem értem milyen bosszúról beszélsz. Mire fel? bántott szándékosan? Vicces ez a rengeteg naiv bosszúvágy az emberekben, csak azt felejtik el, hogy a kib*szósdi az társasjáték, nem úgy van, hogy majd te megszivatod és nem kapsz választ...

2014. jan. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A bosszút felejtsd el. Majd visszakapja az élettől...

Legközelebb pedig CSAK akkor feküdj le bárkivel is, ha biztos lehetsz benne, hogy szeret téged! akkor nem fog szex után azonnal dobni. Igaz, a mai világban sokaknak "belefér", hogy valódi kapcsolat nélkül szexeljenek, de aki jót akar magának, az nem megy bele ilyesmibe.

2014. jan. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!