Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek perverz a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puszedli0101 kérdése:

Szerintetek perverz a párom?

Figyelt kérdés
2éve vagyunk együtt tudpm hogy nagyon szeret..talàn csak a mulja zavar.Szezonmunkás igy csak a kalandok maradtak neki.volt 50évessel.kövérrel,rondàval haverja exével seggbe...a legdurvàbb egy masik havejaval es annak csajaval hármasba.nem is egyszer..én vagyok a konzervativ hogy nem tudom megérteni...?ma
2014. júl. 14. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szeret, nem lényeg mit csinált annó. Én is hasonlóan perverz vagyok, mind kipróbálnám...mondjuk én max 45 évessel.
2014. júl. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ezek közül melyik a durva? :)
2014. júl. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kerida ***** válasza:

Szerintem nem számít, mi volt régen az számít mi van most. Kár ezen merengeni.


Mindenki úgy élvezni az életet ahogy akarja, a szexben nincs jó vagy rossz. Az van amit élvezel és az amit nem.

Amit nem nem csinálod. Ő kíváncsi alkat volt, kipróbálta. Ő ettől nem perverz.

2014. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csak nem tudom elfelejteni agyamba égett a kép ..mintha tök mindegy lenne neki.azt mondja akkor jo ideje nem volt senkivel probalkozni nem akart hisz nem volt ideje.de basszus ez a.partol milyen undorito....szerinted engem mikor kér er iilyenre?
2014. júl. 14. 14:32
 5/10 Kerida ***** válasza:

Majd ha megkér, akkor megmondod, hogy nem szeretnéd ennyi. Lehet csak kaland volt a részéről, hogy úgy halljon meg, hogy ezt is kipróbálta.


Addig nincs gond, amíg veled szexel és úgy, hogy neked is tetszik nem? Ne azon merengj mi volt. Ha halomra kúrta a fél megyét is neked ahhoz sincs közöd. És bölcsebb ha nem is ítélkezel felette, mert a végén saját magad felett mondasz ítéletet.

2014. júl. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
heteroként elég undoritó fact cumizott most meg téged csókol
2014. júl. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kerida köszönöm vàlaszod te megértetted a kérdés lényegét..utobbi ki mondta h cumizott? a nő volt a lenyeg nem a haverja.amugy valahol ertekelnem kene az őszintesègèt..nagyon szerettuk egymaat meg ezt nem meselte most meg egy feltekeny pitsa lettem tudom jogos e.amugy az agyban semmi problema velunk nem vagyok prüd ku¡va neki mindent engedek.......de nem vadidegennek...fujj...
2014. júl. 14. 14:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy féltékeny p..a, természetes, ha így érzel..lehet én sem tudnám tolerálni. De most veled van, téged szeret, ha szereted, próbáld elfogadni, hogy a múltban történt. Ha pedig téged olyanra akar rávenni, ami neked nem tetszik, küldd el a fenébe
2014. júl. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy aljas de tegnap előadtam hogy mennyire jo lenne hárman és hogy nekünk is ki kéne prpbalni...persze egyből élvezte a szitut h naná...meg minden...mondtam neki hogy ennyi?igy odaadna másnak?erre hogy csak akkor ha utana lanyt is veszunk be.olyan gaz volt mintha egy mozirol bedzeltunk volna h nem kettesbe megyunk....mikor kivertem a hisztit persze magyarazkodott hogy csak azert mondta mert almos volt gondolta ugyis kimegy a fejembol....utana meg hogy a regi es a mostani ene kuzd...meg mar mindent....de tudom hogy komolyan akarta....akkor megsem szeret annyira?
2014. júl. 16. 12:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Figyi..szerintem ő nem fog megváltozni. Vannak ilyenek.Szerintem keress olyat,( tudom, mondani könnyű, de most csak idegeskedsz) aki csak téged akar, és biztos vagy benne, hogy nem fordulnak meg olyasmik a fejében, ami neked rossz lenne.
2014. júl. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!