Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne irigyeljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne irigyeljem a párom exét?

Figyelt kérdés
Neki az életben minden összejött, sosem kellett küzdeni a dolgokért. Ha mindketten ott vagyunk egy társaságban, én olyan, mintha nem is léteznék. A párom is bánja már, hogy elhagyta, szakítani is akar velem, mert mégiscsak jobb a másik, de a csajt azóta lestoppolták. :(
2014. júl. 11. 00:32
 1/6 anonim ***** válasza:

hát ez elég gáz, főleg hogy csak azért van veled mert az exe foglalt

de biztos annak a lánynak se tökéletes az élete, csak nem ismered és azt látod amit ő mutat

sose tudhatod, amíg nem ismered jól a másikat

2014. júl. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy? Hogy lehetsz együtt egy ilyen undorító féreggel? Pff szánalmas.
2014. júl. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugye csak kamu? Különben köpd telibe mindkettőt!
2014. júl. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem kamu.
2014. júl. 11. 01:15
 5/6 anonim válasza:
Voltam ilyen "cipőben", mint te. :/ Velem mindig éreztette, hogy az előző jobb volt, mint én de amikor ezen össze vesztünk akkor mindig kimagyarázta magát aztán egy sokkal csúnyább nővel megcsalt, azt engem dobott.. Van ilyen sajnos, szerintem hagyd el, mert én is lelki roncs lettem ettől, és nehéz belőle kijönni.
2014. júl. 11. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Édesem, ha a srác így áll hozzá dobd ki.
2014. júl. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!