Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? 17L

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, sok fiúnak tetszem, összességében nekem sincs problémám magammal. Volt egy elég rossz időszak az életemben, szüleim válása, költözések ide-oda, bátyám, majd később apám is külföldre költözött. Depressziós lettem, szedtem a Zoloftot + tavaly nyáron folyamatosan be voltam állva+ittam és elkezdtem cigizni. Mostmár felhagytam mindennel, antidepit sem szedem, de olyan üresnek érzek mindent. A régi barátaim otthagytak a depresszióm mindent, és még csak nem is haragszom, semmit sem érzek. A mostani barátaim nagyon aranyosak, jófejek,de irántuk sem érzek semmit. Találkoztam egy fiúval aki egy éve írogat, kedves volt, kirándultunk, nevetgéltem, keresett utána, beszélünk de nem érzek semmit. Mi baj velem? Érzelmi analfabéta vagyok vagy mi?
2014. júl. 14. 23:43
 1/5 ameoland ***** válasza:
kell a csöndes, békés magány talán
2014. júl. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Idő kell, és kialakul.. sok ez így egyszerre, de az alkoholt és hasonlókat mindenképp hanyagold mert az csak tönkretesz még jobban...:/
2014. júl. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez játszódott le bennem is elég hasonló okok végett. Nyugodtan lepontozhat mindenki leszarom. Szerintem ennek az az oka amit írtál hogy neked, és a többi embernek akik hasonló cipőben járnak mint te, köztük én is, nekünk máshogy fejlődött az agyunk mint az érezni jobban tudó embereknek, az ideális gyerekkori családi és/vagy szociális környezet hiánya miatt.


25/F

2014. júl. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De hogy a kérdésedre is választ adjak: a fenti okokból kifolyólag amit írtam, kevésbé fejlett az érzelmi intelligenciád. #3-as voltam...
2014. júl. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
majd elmúlik. gondolom vannak kifejezgetetlenul bonyolult gondolataid ,amik elterelik a figyelmed. velem is ez történt. de én csak a cigit vittem túlzásba(azelõtt is cigiztem). jó úton jársz már ,mivel kiírtad a kérdést.tisztázd magadban hogy mi folyik körülötted és hogy ki vagy te valójában. 17f
2014. júl. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!