Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen velem és a bátyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen velem és a bátyám barátjával? Mit akarhat tőlem? Tegnap eléggé bepróbálkozott az otthonunkban.

Figyelt kérdés

Tegnap este VB-t néztek nálunk a bátyám és néhány barátja. A szüleink elmentek egy hétre nyaralni. Öten voltak fiúk + én otthon. Nagyon nem mutatkoztam délutántól kezdve, hogy megérkeztek. Elsőnek jött az egyik legjobb barátja. Tavaly találkoztam vele csak először, de azóta eléggé tetszik. Viszont sosem hajtott rám, csak párszor beszélgettünk, tavaly nyáron, meg most Húsvétkor, amikor eljött meglocsolni. Most is beszélgettünk egy kicsit, amíg meg nem jöttek a többiek. Éjjel 3 körül kimentem pisilni és láttam hogy ég a konyhában a villany. Ő volt ott és valamit kajált éppen, a többiek már biztos aludtak. Beszélgettünk a pultnál, aztán néhány perc után elég hamar megcsókolt. Simogatott, nekem nyomta a testét és felültetett a konyhapultra és csókolóztunk pár percig. Aztán abbahagyta és elküldött aludni. Eléggé megilletődtem, nem tudom mi legyen. Nagyon tetszik, de ő már a bátyámmal együtt egyetemista és egy másik városban tanul, még ha itt is lakik alapból, én meg most ballagtam általánosból. Nem tudom akar-e komoly kapcsolatot, de szerintem nem működne, viszont eléggé vonzó számomra.

Azon gondolkozom hogy 4-5 év múlva lehetne köztünk majd valami, ha még akar, de most nem szerintem.


15/L, ő 20/F


2014. júl. 14. 16:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen felindulásból tette, ahhoz viszont eléggé fél a bátyádtól, hogy folytatni merje.
2014. júl. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

amennyiben ez a történet igaz...

dehogy akar tőled komoly kapcsolatot, csak szórakozott

inkább felejtsd el, nehogy rá várj 4-5 évig

2014. júl. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
4-5 év múlva? Addig még sokminden fog történni, vagy ne várj rá, vagy most csináljatok valamit.
2014. júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

3.

Köszi nem várok rá, nem azt akarom mint a mesében hogy egész életemben egy férfira várok. Csak azt akarom hogyha 4-5 év múlva is még tetszünk egymásnak, akkor simán lehetne valami, mert akkor már sokkal elérhetőbbek leszünk egymásnak. Egy 15 és egy 20 éves kapcsolata csak másabb, mint egy 20 és 25 évesé mondjuk.


Várok még válaszokat szívesen!

2014. júl. 14. 16:55
 5/19 anonim ***** válasza:
egy kis tapasztalatszerzésnek tökéletes lenne...
2014. júl. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Úgy bírnám,ha lenne bátyám és ugyanígy látogatnák a haverjai,engem meg az este letámadna valamelyik...
2014. júl. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

6. Hát igen, ezzel találkoztam már egy párszor, hogy ez az "én és a bátyám barátja" dolog sok más lány fantáziájában is ott van, tavaly óta bennem is hogy találkoztam vele. Ha tényleg minden klappolna az még jobb lenne, mondjuk hogy a bátyám csak 1-2 évvel lenne idősebb és akkor ez a fiú is. De ez van, nem szabad telhetetlennek lenni :D


5. Köszi de inkább komoly kapcsolatokkal szereznék tapasztalatot


2. Igen én is ettől félek de olyan jó lenne, ha mégse lenne igazad.


1. Ömm, ha komolyat akarna tőlem akkor megbeszélném a bátyámmal hogy ne legyen baja vele. Sőt őt ismerve szerintem valahol még örülne is neki.

2014. júl. 14. 17:08
 8/19 anonim válasza:
szerintem csak kivolt éhezve de nem merte tovább csinnálni mert a bátyád megtudja és tuti megöli probáld figyelni a jeleket ha továbbra is kacsinjgat rád vagy közeledik felhiv,chateltek akkor lehet h tényleg tetszel neki de te ne tegyél addig semmit amig ez be nem bizonyosodik elöször bizonyitson
2014. júl. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem smárolás közben rájött, hogy mégse kellene egy 15 évest megdönteni (mert ha nem így történt volna, akkor egyértelműbben bepróbálkozik). Mert hát 20 éves fejjel....

Nem sértésből mondom (de szerintem nem is sértődsz meg rajta, mert az írásodból egyértelműen látszik, hogy te is érzed a korkülönbséget), de pl. én is 20 éves vagyok és egy 15 évessel kikezdeni...azért cink, főleg ha egy barát húgáról van szó.

2014. júl. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

9.

Bocs nem tudom mire gondolsz :D

Nem zavar hogy 20 éves, sőt. Igazából a kor annyira sosem számít nekem. Csak tetszen a másik, meg fogjon meg, ez az ami fontos. Nem a korral van bajom, inkább csak azzal hogy év közben egy másik városban van egész héten és alig tudnánk találkozni, nem működne a dolog. Nagyon szívesen lennék vele.


8.

Rajtam nem múlik, nem akarok nagyon írkálni neki vagy ilyesmi. Szívesen keresném, de én is azt mondom hogyha véletlenül komolyan gondolja akkor majd úgy is ő akar keresni engem. Szerintem 20 éves, biztos csak látja rajtam hogy én komolyan gondolnám, van olyan tapasztalt.

2014. júl. 14. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!