Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jöjjek vele össze? Nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöjjek vele össze? Nem túl megalázó ez?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nekem nagyon bejön már régóta, és ezt el is mondtam neki. Viszont akkor még volt rajtam 35 kg súlyfelesleg, és ő azt mondta akkor, hogyha nem lennék kövér, akkor összejönne velem, mert jófej vagyok meg minden...

Akkor ő még nem tudta, hogy már egy ideje diétázom és sportolok, most újra találkoztunk közel fél év után.

Elég erősen hajt, hogy összejöjjünk, én is szeretem még, viszont mi lesz, ha mondjuk újra meghízom?! Akkor elhagy? Érdemes adnom neki egy esélyt?


2014. júl. 15. 11:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%

Tükörbe néztem és tetszett, amit láttam. :-)

Ide viszont akárhányszor feljövök, csak azt látom, hogy a rendes aranyos kedves fiúcskák azon nyekegnek, hogy milyen felszínesek a lányok, hogy nem tartják őket vonzónak, pedig ők mennyire kedvesek, meg aranyosak és nem igaz, hogy nem számítanak a belső értékek és minden lány felszínes.

2014. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Most tekintsünk el attól, amit páran írtak (össze jönnél-e egy olyan sráccal, akin sok a felesleg.)

Tedd fel magadnak a kérdést: Képes lennél egy olyan kapcsolatban élni, amin 2-3kg plusznál azon idegeskednél, hogy vajon mikor hagy el a párod?

2014. júl. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Átgondoltam a dolgot, és más álláspontra jutottam! :-)))


Szerintem semmiképpen ne vedd még csak fontolóra sem, amit Jaguar Warrior írt, és azt sem, amit én írtam a 7. és a 9. hozzászólásomban.


Hallgass nyugodtan azokra, akik arra bíztatnak ennyi információ alapján, hogy esélyt se adj valakinek, akihez már régóta vonzódsz, aki azt mondta neked, hogy jó fejnek tart téged, de - még ha érthető módon bántónak is érezted akkor - volt benne annyi őszinteség, hogy elmondta, hogy a 35 kiló súlyfelesleget soknak érzi, de most, hogy volt benned annyi akaraterő, és le tudtál fogyni, vonzónak tart, te pedig még mindig szereted.


Ha praktikus tanácsra vágysz, az jutott eszembe, hogy használd az eszedet, legyél előrelátó, és próbálj beleszeretni helyette egy olyan férfiba, akin van bőven súlyfelesleg, ezért feltehetően elnézőbb lesz veled, és aki mellett nem kell azon idegeskedned - mint a 12. hozzászóló írja - elhagy, ha felcsúszik rád 2-3 plusz kiló.


Szóval hallgass nyugodtan a többségre, az egó, az egészséges önkritika hiánya és az önérzet sokkal jobb tanácsadó, mint a szíved - tudod, a szerelem állítólag úgysem tart örökké! :-)))

2014. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem én találtam meg a lottófőnyereményt. Megismertem egy srácot, volt rajtam 30 kg plusz, aztán félévig csak neten beszélgetünk, friss fotót nem látott rólam de megbeszéltünk egy randit, mert elkezdtünk egymásba beleszeretni. Ő már meg hányta vetette a dolgot és úgy döntött kövéren is kellek neki. Hát nagyot lepődött a randin, hogy odalibbentem karcsún (persze nem zavart el, hogy nem kellek neki :D). Szóval szerintem egy ilyen sráccal érdemes kezdeni, akinek kövéren is kell az ember, a személyisége miatt.


Így én a helyedben nem adnék neki esélyt, mert amint esetleg elkezdesz kicsit visszahízni ultimátumot ad vagy elhagy.


Ahogy viszont írták kövérebb sráccal se kezdj csak azért, mert elnézőbb. Jártam kövérebb sráccal, mellette szedtem fel a 40 kg-ot, mert nem tűnt fel mellette, hogy hízok, hisz volt ő a 40-50 kg feleslegével meg a kezdetekkor voltam én az anorexiás bmi-mel. Első 20 kg pluszig nem álltam mérlegre, mert nem tűnt fel a nagy szerelembe csak akkor mikor már nem fértem bele a ruháimba, hogy gáz van.

2014. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igen én is úgy gondolom, hogy semmi keresnivalóm mellette, és nem azért mert "megsértett", mert nyilván igaza volt, talán ha valaki szeret, akkor elfogad úgy, ahogy vagyok, így pedig bizonytalannak érezném magam mellette és úgysem működne a kapcsolat.

2014. júl. 15. 15:03
 16/21 anonim ***** válasza:
62%

Én csak nem értem miért mások azok a srácok akiknek jelen külsővel tetszenél? Miből gondolod, hogy ők ugyanúgy elfogadtak volna még akkor is amikor volt rajtad 35 kiló plusz, nem gondolod, hogy ez elég ostoba álláspont?


Ez a srác rosszkor volt rossz helyen és ezért egyből le van írva? Azt mondtad bejön neked és most már te is bejössz neki, bocsánat, hogy nem jött össze veled úgy, hogy szexuálisan nem tartott vonzónak.


Akik folyamatosan azzal jönnek, hogy a külső nem számít mert, ha valakit megszeretsz akkor nem fog érdekelni hogyan néz ki azok hatalmas ökörséget beszélnek. Lehet, hogy valóban megszeret, de összejönni nem fog veled pont azért mert külsőre nem tetszel neki.


Lefogytál, tetszel neki, eddig is kedvelt, nyilván azért nem kell esélyt adni a szemét, felszínes trógernek mert őszinte volt és volt benne annyi gerinc, hogy nem álltatott téged azzal, hogy mennyire tetszel neki.

2014. júl. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Jaguar Warriornak szerintem teljesen igaza van, de az az eset, amikor valószínűleg olyan alapon hozol meg egy fontos döntést, hogy "amit nem tud az ember, az nem fáj".


Azokról a férfiakról, akik ezek után beléd szeretnek, sosem fogod megtudni, hogy a 35 kiló súlyfeleslegeddel is szexuálisan vonzónak tartottak-e.


Ha később netalán bármelyiknek megmutatnál majd egy fotót a régi külsőddel, és feltennéd ezt a kérdést, nyilván lesz bennük annyi tapintat, meg annyi taktikai érzék, hogy igennel fognak válaszolni, függetlenül attól, hogy magukban mit gondolnak.


De így elégedetten meghallgathatnád, hogy "Persze drágám, pont olyan vonzó és szexis voltál kövéren is, a kisugárzásod szempontjából tényleg semmi jelentősége annak, hogy 60 kiló vagy vagy 95.


Jó esély lenne rá, hogy ők ne legyenek hozzád őszinték ebben a kérdésben, mert számukra nincsen se jelentősége, se tétje - bármit gondolnának, azt mondanák, amit te hallani szeretnél, mert tudják, hogy neked is, nekik is jobb egy kíméletes füllentés, a lebukás veszélye nélkül.


A szóbanforgó srác mert őszinte lenni hozzád.


Ha felszínességnek tartod, hogy egy férfinek nem mindegy az a 35 felesleges kiló, akkor szerintem érdemes lenne egy őszinte választ adnod magadnak arra a kérdésre, hogy te pusztán a túlsúly egészségügyi kockázatai miatt kezdtél-e - nagy akaraterőről és kitartásról tanúbizonyságot téve - komoly és sikeres fogyókúrába, vagy motivált-e valamilyen mértékben az is, hogy csinosabbnak, vonzóbbnak akartad magadat látni és érezni, elégedettebb akartál lenni a külsőddel.


Ha te belenézel most a tükörben, ugyanazt érzed saját magaddal kapcsolatban, mint mielőtt leadtad azt a 35 kilót?


Én mindenesetre nem tartanálak téged felszínesre, ha nem vonzódnál szexuálisan egy 120 kilós férfihoz, akár milyen jó fej, de ha ugyanezt a férfit látnád 85 kilósan, akkor más éreznél.


És ezt szerintem nem elhatározás, döntés kérdése, hanem egy ösztönös, akaratlan érzés, amit nehéz, vagy inkább lehetetlen lenne ésszel felülbírálni, tudatosan alakítani, úgyhogy szerintem ezért még kevésbé jogos valakit elmarasztalni.


De te tudod. A te életed, a te döntésed.

2014. júl. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Csak érdekességképpen, a vizuális típusok kedvéért, néhány hölgy, akik 35 kilót adtak le:


[link]



[link]



http://www.youtube.com/watch?v=BKdwEz77-sE

2014. júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Az én véleményem meg az, hogy ez egy rendes gyerek, nem vert át, megmondta őszintén, mi a gondja veled. Jobb lenne, ha hazudott volna?

Fiatalok vagytok, a járás nem házasság, inkább örülj, amíg veled van, figyelmeztet, ha elengeded magad. Itt nem csak a külső a kérdés, hanem az őszinteség is.

Ha te szereted a duci létet, akkor hagyd, ha így érzed jól magad, akkor ne.

Inkább legyen valaki bántóan őszinte, mint hazudozzon, csak, mert az kényelmes..

De te tudod.

2014. júl. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg hülye vagy ha nem jössz vele össze akkor minek koplaltál ennyit ha nem azért hogy jó pasit szerezz magadnak :D cask őszinte volt veled hogy elmondta hogy kövéren nem jössz be neki de amúgy meg kedvel téged
2014. júl. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!