Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miėrt bámult a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miėrt bámult a volt tanárnöm?

Figyelt kérdés

Mėg általános suli 8.ban tanitott...haragban váltunk el:)


Azota 3 ėv eltelt... most 18 vagyok ö 25 körül.

Azota kigyurtam magam:)



Multkor találkoztunk...fėlmeztelen voltam ės ugy bámult, hogy már kinosan ėreztem magamat.


De az a "bejössz"tekintet volt: D


Nem köszöntem neki... ugye hagban váltunk el:)


Ráirjak facebookon?

Szerinted lenne esėlyem nála?



2014. júl. 15. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Felismert.
2014. júl. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ne hülyėskedj már!


Az alapján amit leirtam... szerinted van esėlyem nála?

2014. júl. 15. 12:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Írj rá. Mond, hogy szeretnéd, ha nem lenne harag köztetek. Ha visszaír, kiderül mit is akar. Köszönhettél volna, ezígy elég bunkóság volt, már ne is haragudj. Azzal, hogy ráköszönk, te lettél volna a fa**a gyerek, ő meg csak bámult volna tovább. De mindenképp írj neki, max egy ellenséggel kevesebb :)
2014. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egy próbát megér
2014. júl. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csodálkozott, miből lesz a cserebogár.
2014. júl. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jol van..megprobálom:)
2014. júl. 15. 12:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól még hogy haragban váltatok el, ráköszönhettél volna. Abban az esetben még lenne is értelme ráírni. De így elég gáz.
2014. júl. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent a 'bejössz nézés'?Simán lehet hogy felismert és azért bámult meg esetleg várta a te reakciód mégiscsak ismeritek egymást...te pedig nem reagáltál sehogy sem.Elég fura megpróbálni felcsípni egy tanárt aki az általánosban tanított még akkor is ha már felnőttek vagytok.
2014. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2014. okt. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!