Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti hogyan szőrtelenítet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan szőrtelenítetek odalent, és milyen gyakran?

Figyelt kérdés

ÉS a hónaljatokat? lábatokat? karotokat?

epillátor? gyanta? vagy csak szimplán borotva?

Ha borotva, akkor borotva hab??


2014. júl. 16. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Régebben gyanta, de rászoktam az epilátorra. Odelent meg inkább csak fazonra vágom.
2014. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hónalj: borotva, 1-2 naponta húzom le

Karok: borotva, mivel szerencsére lassan nő, elég 1,5-2 hetente lehúznom, és akkor is épp hogy el kezd nőni (párom szerint még akkor is teljesen jó)

Lábak: epilálni 2 hetente szoktam, borotválni hetente 2-3x, időtől és kedvtől függ, melyiket választom épp (mostanában inkább borotválok, mert érik az új epilátor)

Intim szőrzet: csak borotva (nem bírom a fájdalmat, kozmetikushoz menni ezzel meg szégyenlős vagyok), hetente 1-2x

Dove szappant használok a kezdetek óta, nekem tökéletes, plusz szőrtelenítés után mindig arcszesszel vagy arctonikkal fertőtlenítek (Helia-D nekem nagyon bevált erre a célra), így viszonylag kevés szőrtüszőm gyullad be szerencsére.

2014. júl. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ott: borotva kb 1,5 hetente. (Nem látja senki, meg szerencsére nem is nő olyan gyorsan)

hónalj: kozmetikus havi egyszer, a köztes időszakban meg 1-2X borotva.

láb: borotva, de most próbálgatom a szőrtelenítő krémeket és a hideg gyantát. Egyelőre nem találtam megfelelőt egyikből sem.

Kar: borotva 1,5-2 hetente

2014. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A honaljamat és a puncit hetente szoktam.

Borotvával és habbal igen.

2014. júl. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!