Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van rám ilyen hatással,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van rám ilyen hatással, hogy a barátnőm meghízott?

Figyelt kérdés

Korábban is teltebb alakja volt (156cm/58 kiló), de most tavasszal 3 hónap alatt 14 kilót hízott (olyan gyógyszert kellett szednie, aminek étvágynövelő hatása van). Most szeretne visszafogyni, amiben támogatom is, mert érezze jól magát és legyen egészséges.


Eddig a dolog racionális része. Az érdekes, hogy szexuálisan sokszorosára nőtt a vonzalmam iránta, mióta meghízott. Előtte is nagyon tetszett, de most, hogy nagyon kikerekedett, még jobban vágyom rá. Nem mondtam neki, de szerintem észrevette. Egyszerűen nem értem, miért indít be annyival jobban, mióta nagy hasa és vastag combjai lettek.


Mindegy, remélem, sikerül lefogynia, hogy jobban érezze magát, és megoldódik az egész. Csak egyszerűen nem értem, mi történik velem...


21/F


2014. júl. 16. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Változott és te erre felfigyeltél. Lehet csak azért kívánod jobban mert a barátnőd mostani alakja nem egyezik meg a régi alakjával é olyan mintha mással csinálnád :DD

Lehet kicsit hülyén hangzik, de kitudja! :)

Megszokod és ha hirtelen lefogy majd akkor jobb lesz!

2014. júl. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Felizgatnak a zsíros testén a hájredői, amik közé be akarod dugni a farkad.
2014. júl. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

szexuálisan jobban beindít, jobban tetszik a teltebb alakja, ennek örülj, mert terhesen nagyobb étvágya lesz és azt is kitudod elégíteni majd :)


21F

2014. júl. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ez jön be neked jobban :)
2014. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen jobban bejönnek az ilyen alkatú csajok. Én is a kis töltött galambokra gerjedek :D Egy finoman telt nő gyönyörű...persze sokakat taszít, de rengeteg férfit jobban izgatnak a husis csajok. Hát most fedezted fel, hogy Te is ezek közé a férfiak közé tartozol. Üdv a klubban! ;)
2014. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Regisztrátor ***** válasza:
100%
Genetika... nézd meg a willendorfi vénuszt. Erre gerjedünk már évezredek óta, ez a termékeny, szülőképes nő archaikus alakja. Valószinűleg most lettél érett férfi. Ha majd szül a párod, akkor fog igazán átalakulni a teste.
2014. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jobb mintha fordítva lenne, hogy nem tetszene annyira..
2014. júl. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szereted a telt nőket. Ennyire egyszerű. Nekem is bejönnek. :)

Szép nagy kerek fenék, dús cicik. Vékony lányban ezt nehezen kapod meg. :)

2014. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miután én meghíztam, sokkal többet szexeltünk mint előtte, ami nekem tetszett :D de aztán hogy többet mozogtam, vissza is fogytam. Szerencsére minden maradt a régi :)


21/l

2014. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!