Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Megsértődnétek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Megsértődnétek ha egy randi végén visszautasítaná a lány a csókot?

Figyelt kérdés
Minden jól megy, aztán szeretnéd megcsókolni, de ő nem akarná. Megsértődnétek?
2014. júl. 16. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Zavarban lennék és nem tudnám, hogy utána mit csináljak. De nem sértődnék meg.
2014. júl. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha akarnék valamit a lánytól igen, ha nem akkor nem érdekelne nyilván.
2014. júl. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól függ hogy hogyan nem akarja? Pl elfordítja a fejét az gáz, de ha a tenyerét a szádra rakja, és mondja hogy csss még ne, az szerintem nem.
2014. júl. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első randin még nyilván nem kezdeményezném. Sokadik randin inkább érezni kell, mikor van az ideje. Ha a fiú nem érzi pontosan ezt, az az ő hibája.
2014. júl. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, csak nem keresném többet.

Ugyanis akkor az nekem azt jelentené, hogy nem kedvel, és akkor meg mit eröltessem?

Szerencsére eddig nem nagyon volt ilyen. elé erős hatással vagyok a nőkre, akik esélyt adnak.

2014. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

attól függ egyébként hogy viselkedett.


Am meg tényleg a fiú hibája

2014. júl. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én első randin akármilyen jól érzem magam akkor sem hagyom, hogy megcsókoljanak :/
2014. júl. 16. 16:57
 8/8 anonim válasza:
Attól függ, hányadik randi, és hogy mióta, honnan ismeritek egymást. Ha pl. első-második randi és internetről ismeritek egymást akkor természetes, hogy visszautasítja. De ha már régóta ismered őt, esetleg barátok voltatok, és ez már elég sokadik randi, akkor meg lehet kérdezni tőle, hogy miért utasította vissza.
2014. júl. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!